Trzecia edycja programu Sanatorium miłości dobiegła końca. To już kolejna seria, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów.

Nieemitowane nagranie z finału trzeciej edycji “Sanatorium miłości”

„Sanatorium miłości” jest programem, który od samego początku przyciągał przed telewizory całe rzesze widzów. Uczestnicy są ciekawi kolejnych perypetii uczestników.

W show Telewizji Polskiej udział biorą seniorzy, którzy szukają prawdziwej miłości, z którą spędzą jesień życia. Format prowadzony jest przez Martę Manowską.

Królami i Królowymi turnusu zostali: Zdzisław, Halinka oraz Jadzia. Jak się okazuje czas antenowy był zbyt krótki na to, by wyemitować wszystkie ciekawe fragmenty ostatniego odcinka. Na szczescie cos trafilo do sieci. Dzięki nagraniu możemy podziwiać specjalny taniec, który kuracjuszki wykonany dla Panów. Tego nie mozna przegapic.

Co ciekawe jeden z najbardziej emocjonujących i zadziwiających momentów finałowego odcinka nie znalazł się w programie. Chodzi o moment, w którym to kuracjuszki wykonują taniec dla Panów, a ci obdarowuje je kwiatami. Specjalnie przygotowany układ robi wrażenie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POJAWIŁ SIĘ KOMENTARZ DIECEZJI NA TEMAT SYNA BEATY SZYDŁO. CZY MŁODY KSIĄDZ OSTATECZNIE ZDECYDOWAŁ SIĘ NA ODEJŚCIE? CO DZIEJE SIĘ Z TYMOTEUSZEM SZYDŁO

O tym się mówi w Polsce: LECH WAŁĘSA ZDRADZIŁ? BYŁY PREZYDENT POSTANOWIŁ WYJAWIĆ BOLESNĄ DLA NIEGO PRAWDĘ. JEGO STRAPIENIE STAŁO SIĘ PUBLICZNE. NIEOCZEKIWANY ZWROT W SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE