Wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i Harrym odbił się w mediach ogólnoświatowych ogromnym echem. Od kilku dni media na całym świecie żyją wyznaniami, które Meghan i Harry zdecydowali się zdradzić na oczach wszystkich. Rodzina ksiecia Harrego nie zabrala jeszcze głosu w spraiiwe. Takiej okazji ie mogą odpuścić sobie jednak bliscy Meghan. Zacznijmy od jej ojca.

Ojciec Meghan Markle dosadnie o jej wywiadzie dla Oprah. Co powiedział?

Thomas Markle, ojciec Meghan zdecydował się na publiczne skomentowanie głośnego wywiadu. Niestety ojciec Meghan nie miał nic dobrego do powiedzenia na temat córki i zięcia. W kilku słowach zdecydował się skomentować wywiad. Było bardzo dosadnie.

Jak stwierdził Thomas Markle, Meghan w wywiadzie zagrała mocno skrzywdzoną a jej wywody na temat domniemanego koloru skóry Archiego były zbytnio nadinterpretowane."Ta cała dyskusja o rasizmie i o tym, jak "ciemne" miało być ich dziecko, to zwykłe pi**dolenie" - stwierdził dosadnie.

Ojciec Meghan pojawił się w Good Morning Britain, gdzie zdecydował się podważyć słowa córki. Thomas Markle stanal po stronie royalsow i nie szczędzi słów krytyki w stronę Meghan.

Thomas Markle
Thomas Markle

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POJAWIŁ SIĘ KOMENTARZ DIECEZJI NA TEMAT SYNA BEATY SZYDŁO. CZY MŁODY KSIĄDZ OSTATECZNIE ZDECYDOWAŁ SIĘ NA ODEJŚCIE? CO DZIEJE SIĘ Z TYMOTEUSZEM SZYDŁO

O tym się mówi w Polsce: LECH WAŁĘSA ZDRADZIŁ? BYŁY PREZYDENT POSTANOWIŁ WYJAWIĆ BOLESNĄ DLA NIEGO PRAWDĘ. JEGO STRAPIENIE STAŁO SIĘ PUBLICZNE. NIEOCZEKIWANY ZWROT W SPRAWIE