Jeśli potrzebujesz szybkiego przypomnienia, filmy z 1997 roku pokazują poszukiwacza skarbów Brocka Lovetta, który przeszukuje wrak statku w nadziei na znalezienie naszyjnika zwanego „The Heart of the Ocean”.

Wersja zakończenia, która nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Titanic (@titanicmovie)

Kontaktuje się z Rose Dawson Calvert, mając nadzieję, że zaprowadzi go do klejnotu, ale ona potajemnie ma go w swoim posiadaniu przez cały czas, wrzucając go do oceanu w chwili, gdy biedny Brock porzuca swoje poszukiwania.

Ale mogło się tak nie skończyć po tym, jak druga opcja sfilmowana przez obsadę i ekipę została udostępniona na Twitterze , pozostawiając fanów argumentujących, że „chcieliby, aby tego nigdy nie widzieli”.

Zamiast wymknąć się, by wrzucić naszyjnik do oceanu, Rose zostaje złapana na gorącym uczynku przez Brocka, który rozpaczliwie błaga ją, by pozwoliła mu go potrzymać.

Rose na to pozwala, ale podaje genialny frazes, mówiąc mu: „Panie Lovett, szukasz skarbu w niewłaściwych miejscach. Tylko życie jest bezcenne, a każdy dzień się liczy”. Jakże poruszające...

Następnie wyciąga naszyjnik z jego uścisku i utrzymuje z nim dziwny kontakt wzrokowy, gdy wrzuca klejnot przez ramię do wody, wydając podekscytowany pisk. W tym momencie członek zespołu Brocka krzyczy „to naprawdę jest do bani!” na delikatną staruszkę Brock wybucha dziwnym, maniakalnym śmiechem, aby ukryć ból, a następnie prosi wnuczkę Rose do tańca. To wszystko jest bardzo dziwne.


YouTube

Czy to zakończenie nie pokazuje, że w życiu ważniejsza jest miłość zamiast zamożności i skarbów? Czy marzenie o klejnocie nie przysłoniło uczucia, jakim mężczyzna darzył kobietę?

O tym się mówi: Żona Michała Wiśniewskiego ma ogromny talent. Mało kto o nim wie, choć jest godzien uwagi. Czy ma coś wspólnego z Mandaryną

Zerknij: 12 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia przeszło samo siebie. Najnowsze statystyki, jakie podano przechodzą ludzkie pojęcie