"Pudelek" donosi, gdzie Jarosław Bieniuk spędza czas wolny. Portal podaje też, że wraz z nim cieszą się wolnym czasem córka Oliwia Bieniuk z chłopakiem, oraz światowej klasy modelka, a jednocześnie życiowa partnerka wdowca po Annie Przybylskiej, Zuzanna Pactwa.

Wspólny wyjazd

Jak można zauważyć, Oliwia Bieniuk coraz bardziej upodabnia się do swojej zmarłej mamy, aktorki Anny Przybylskiej. Z roku na rok pięknieje, a jej uśmiech coraz bardziej przypomina maminy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Jej tato, Jarosław Bieniuk bardzo przeżył śmierć żony, która długo zmagała się z chorobą.

Jakiś czas temu, w jego życiu pojawiła się kolejna piękność, która z powodzeniem para się modelingiem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Zuzanna ✨ (@zuzannala)

Na InstaStory Oliwii pojawiły się nagrania ze wspólnej wycieczki w góry w Szwajcarii

źródło: Instagram

Liczne lodowce, malownicze doliny i wspaniałe alpejskie jeziora dodają temu regionowi atrakcyjności wizualnej. Pociąg Glacier Express pokonuje 7,5-godzinną trasę przez Alpy Szwajcarskie z Zermatt do St. Moritz, mijając po drodze bajkowe wioski i ponad 291 mostów.

Obecnie większość międzynarodowych turystów odwiedzających Alpy Szwajcarskie przylatuje na lotniska w Zurychu lub Genewie, a następnie podróżuje samochodem, autobusem lub doskonałą szwajcarską siecią kolejową do popularnych miejsc turystycznych, takich jak Lucerna i Interlaken, które są tradycyjnymi bramami do Alp Szwajcarskich. Stamtąd odwiedzają wiele zimowych i letnich kurortów w wysokogórskich dolinach alpejskich, takich jak Zermatt, Grindelwald i St. Moritz.

Chcielibyście dołączyć do radosnej ferajny?

O tym się mówi: Choruje na nią Lech Wałęsa. Jej symptomy można rozpoznać obserwując paznokcie. To podstępna choroba

Zerknij: Niezwykły futrzany bohater pomógł polskim żołnierzom. Przecierał im szlaki, nosił ciężary i pocieszał w najtrudniejszych chwilach