Stefani poznała 69-letniego Don Walpera sześć lat temu, kiedy pracowała w jego ulubionym pubie w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Uczucie przyszło nieproszone

Para poczuła natychmiastową więź i po wspólnej nocy w domu zdecydowali się na związek i ostatecznie się pobrali. Kiedy Don powiedział Stefani o swoim synu z poprzedniego małżeństwa, Stefani zdała sobie sprawę, że chodziła z chłopcem do szkoły.

Więc Don opowiada mi tę historię - kontynuował Stefani. - A ja na to „czekaj, jak ma na imię twój syn?” Don powtarza to, a ja pomyślałam „o mój Boże, znam go”.

Para chciała założyć własną rodzinę i doczekała się dziecka Lachlana. Spotkali się z krytyką i oporem ze strony rodziny i nieznajomych - o których para mówi, że mylą ich z dziadkiem i wnuczką - ale od czasu spotkania z Lachlanem w zeszłym roku, rodzice i brat Stefani zaakceptowali związek. Teraz nowa mama i tata dostosowują się do życia z Lachlanem.

Młoda kobieta wyznała także bez skrępowania, jakie ma doświadczenia intymne i porównanie Dona z młodszymi partnerami.

Jak stwierdziła, była z chłopakami trochę młodszymi i w jej wieku, ale Don jest oczywiście najstarszy i wie, co robi. Podoba jej się, że zbliżenie nie trwa dwie sekundy, jak dodała - on wie, co robi.

Co sądzicie o związku z taką różnicą wieku między małżonkami? Czy możliwe jest przezwyciężenie przyzwyczajeń starszego pana i okiełznanie temperamentu młodości u dziewczyny?

O tym się mówi: Od soboty 15 sierpnia czekają nas nowe obostrzenia. Czy one też będą miały wpływ na funkcjonowanie placówek medycznych

Zerknij też tutaj: Robert Lewandowski świętuje zdobycie Złotego Pucharu.W sieci pojawiło się "łóżkowe" zdjęcie Lewego. To nie Anna mu towarzyszyła

Nie przegap też tego: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości