Miała 22 lata, on 61. Wszyscy mówili, że jest jej dziadkiem, a ona oświadczyła, że ​​go kocha i jest szczęśliwa. Jak żyje dziś rodzina?

Jak się poznali?

Mężczyzna był założycielem ruchu społecznego, a ona dziennikarką, która miała z nim przeprowadzić wywiad.

„Początkowo nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, zwykły starzec. Tak się złożyło, że po wywiadzie musieliśmy się widywać na różnych imprezach zawodowych. W tym czasie byłam jeszcze zamężna.”

Dziewczyna była nieszczęśliwa w małżeństwie. Zamiast spędzać wolny czas z ukochaną, mąż kobiety siedział w gaciach przy komputerze.

"Interesowały go tylko gry. Rzadko wychodziliśmy razem z domu, wolał świat wirtualny od prawdziwego. Najwyraźniej komputer był dla niego ważniejszy niż ja. Nasze małżeństwo nie trwało długo, nie potrzebuję infantylnego faceta, który nawet nie myśli o pracy, dzieciach i żonie. Mój były mąż po prostu płynął przez życie.”

Z czasem dziewczyna zauważyła, że ​​czuje coś do starszego mężczyzny. Nieco później całkowicie zdała sobie sprawę, że go kocha. Jak mówi sam 61-letni mężczyzna, próbował ukryć swoje uczucia do dziewczyny.

Kiedy mimo wszystko zaczęli romans, dzieci mężczyzny przestały komunikować się z ojcem. Uważały, że stary człowiek całkowicie zwariował.

"Myślę, że możesz je zrozumieć. Zwłaszcza, gdy twoja córka jest w wieku twojej dziewczyny."

Ślub

Ślub był skromny i bez zbędnego patosu. W końcu pan młody miał już 61 lat. Wiele osób było przeciwnych takiemu małżeństwu.

Jak para się dzisiaj żyje?

Para jest razem od siedmiu lat. Każdego lata wyjeżdżają na kemping. Para ma córkę Evę. Przechodnie często mylą mężczyznę z dziadkiem, wierzą, że kobieta jest wnuczką, a Eva jest prawnuczką.

"Jestem już do tego przyzwyczajony. Nie ma sensu się obrażać. Patrząc na siebie z zewnątrz, pomyślałbym tak samo. Moje dzieci w ogóle przestały do ​​mnie przychodzić. Wysyłają kartki pocztowe tylko w święta. Boli mnie to. Chciałbym przywrócić z nimi kontakt"


Kobieta nadal pracuje jako dziennikarz i rozwija się w tej dziedzinie. Jak mówi dziewczyna:

„Pensja nie jest duża, ale wystarcza na całe życie. Mam dodatkowy dochód, robię dżemy i je sprzedaję. Ludzie kupują je chętnie”

To też może cię zainteresować: Zapowiadane podwyżki stały się faktem. Wprowadzono podatek cukrowy. Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w tej sprawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Polskie władze podzieliły się najnowszymi informacjami dotyczącymi szczepień. Powstała specjalna mapa do wiadomości Polaków. O co chodzi

O tym się mówi w Polsce: Czy sklepy są zobowiązane do przestrzegania godzin dla seniorów podczas jutrzejszego święta Trzech Króli? Jak tę kwestię reguluje ustawa

O tym się mówi na świecie: Księciu Williamowi nie podoba się postępowanie Harry’ego i Meghan? Miał wysłać pismo do brata. To efekt podcastu z synkiem byłej pary książęcej