"Jastrzab Post" donosi, że Michał Wiśniewski ma świetny kontakt ze swoimi byłymi żonami. Na dowód tego, portal wspomniał, że artysta pomaga swojej byłej żonie Marcie w karierze muzycznej.

Michał Wiśniewski producentem płyty Mandaryny

Często bywa tak, że małżonkowie rozstają się burzliwie i z przytupem. Towarzyszą temu gorzkie słowa, cierpienie i łzy. Jak było w przypadku rozstań Michała Wiśniewskiego ze wszystkimi żonami - to wiedzą najlepiej sami zainteresowani. Jednak to, co widać na mediach społecznościowych pokazuje, że teraz ich relacje są pokojowe i opierają się na wzajemnym wsparciu.

Wspólne koncertowanie z Anną Świątczak niezwykle ucieszyło fanów zespołu "Ich Troje".

Czy tak wyglądają pokłóceni byli małżonkowie?

Jak przyznał w wywiadzie Michał Wisniewski, jego byłe żony utrzymują ze sobą kontakt, co bardzo cieszy gwiazdora. Dodał, że on i byłe żony się lubią, co potęguje frajdę z tego, że ich wspólna relacja oparta jest teraz na wzajemnym wsparciu. Dowodem na to jest fakt, że Michał Wisniewski został producentem płyty Mandaryny. Podsumowując w wywiadzie miniony rok 2020 tancerka stwierdziła, że chce, by było, jak kiedyś.

Teraz fajnie się dogadujemy i mam nadzieję, że tak zostanie. Michał produkuje mi nową płytę. Cieszę się, że ten rok się skończył. Ja nawet nie chcę by było lepiej. Chcę by było jak dawniej.


YouTube/Pomponik

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Grzegorz Komendarek z serialu "Złotopolscy". Jego nagłe odejście z tego świata wstrząsnęło Polską. Jak dzisiaj wygląda miejsce jego spoczynku

Zerknij tutaj: Jak rozróżnić prawdziwy miód od sztucznego? Prawidłowe przechowywanie