"JastrzabPost" przedstawił czytelnikom efekty prac remontowych w czterech ścianach Ewy Farny, która z zachwytem pochwaliła się nowościami na swoim koncie na Instagramie.

Inspirujące zmiany

EwaFarna wykorzystała końcówkę roku na remont pokoju. 🏗🏚 Nowym wnętrzem pochwaliła się na Instagramie. Jak tam teraz jest przytulnie 😍

Każda zmiana w życiu może okazać się dobra, gdy postaramy się mieć na nią jak największy wpływ. Możemy wówczas w pełni się nią cieszyć, czerpać z niej korzyści dla siebie i inspirować innych do działania.

Tak postanowiła zrobić piosenkarka Ewa Farna, która na swoim koncie na Instagramie postanowiła podzielić się efektami pracy, jaka została włożona w remont w jej mieszkaniu. Trzeba przyznac, że zrobiono kawał dobrej roboty.

źródło: Instagram/Ewa Farna

Zmiana koloru ścian sporo wniosła w metamorfozę wnętrza, znacznie ocieplając je i sprawiając, że nabrało ono przestrzeni i głębi.

Jak wiemy, piosenkarka śpiewa zarówno w języku polskim, jak i czeskim. Końcówka roku była dla mamy małego Artura bardzo pracowita. Dumna mama, poza odświeżeniem wystroju, mocno zaangażowała się w sprawy praw kobiet do decydowania o ciąży.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Teraz, gdy zmiany szumnie nazywane remontem nastały we wnętrzach jej mieszkania, pora na zmiany wewmętrzne, jakie wielu z nas być może zaplanuje na nadchodzący Nowy Rok.

Czy Ewa Farna też będzie miała jakieś postanowienia noworoczne? Przekonamy się o tym zapewne zaglądając na media społecznościowe wokalistki.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ostrzejszy reżim sanitarny podczas drugiej tury wyborów. Ministerstwo Zdrowia jest nieugięte. Polakom nie spodoba się ten pomysł

Zerknij tutaj: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"