Źródło, które jest najwyraźniej bliskie rodzinie królewskiej, powiedziało, że Kate jest chętna do poszerzenia swojej rodziny ze względu na specjalną więź, którą zauważyła między George'em i Charlotte.

Czy wyjdzie coś z prognoz ekspertów od rodziny królewskiej

Powiedzieli New Idea, że księżna ma nadzieję, że kolejna dziewczynka da Louisowi taką samą szansę na podobny związek z rodzeństwem. Chyba ma to sens. Kate widziała więź między George'em i Charlotte i uważa, że ​​byłoby wspaniale, gdyby Louis miał siostrę bliższą jego wiekowi.

Kate robi wszystko po swojemu, ale William zawsze ją wspierał i zrobi wszystko, by ją uszczęśliwić; to jest obietnica, którą złożył przed ślubem. Jeśli ona chce czwarte dziecko, on się na to zgodzi, chociaż teraz narzeka na bezsenne noce.

Nie będziemy wiedzieć, czy Kate spodziewa się ponownie, dopóki nie pojawi się oficjalne ogłoszenie z Pałacu Kensington.

Po zakończeniustyczniowej wycieczki jej i Williama po Bradford w hrabstwie Yorkshire, księżna Kate poświęciła trochę czasu, aby przywitać się z czekającymi na zewnątrz królewskimi fanami.

Według People, Kate przestała rozmawiać z fanem, Joshem Macpalce, który z dumą oznajmił księżnej, że wysłał jej kartki z gratulacjami po urodzeniu każdego z jej dzieci.

Kate podzieliła się następnie z Macpalce, że jest mało prawdopodobne, aby ona i William przyjęli więcej dzieci w przyszłości. Para królewska jest rodzicami 6-letniego księcia Jerzego, 4-letniej księżniczki Charlotte i 1-letniego księcia Louisa.

„Myślę, że William nie chce więcej” - powiedziała Kate Macpalce. Następnie Kate pochyliła się, by objąć Macpalce'a, który jest autystyczny i ma zespół DiGeorge'a i podziękowała mu za ciepłe uściski.

Co o tym sądzisz?

O tym się mówi: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka

Zerknij: Kolejne doniesienia o zakażonym duchownym. Media podają zatrważające liczby osób narażonych na zakażenie. O co chodzi