Irena Santor to ikona polskiej muzyki. Gwiazda nieczęsto jednak mówi o życiu prywatnym. Jak powszechnie wiadomo, Irena Santor należy do grona najbardziej wybitnych i doświadczonych artystów polskiej sceny muzycznej. 85-letnia piosenkarka, której ponadczasowe utwory znane są niemalże każdemu Polakowi, stała się już legendą.

Irena Santor o Annie German

Irena Santor
Irena Santor
Irena Santor

Anna German i Irena Santor miały okazje poznać się osobiście podczas jednego z "Podwieczorków przy Mikrofonie". Śpiewająca wówczas German zachwyciła swoim głosem nie tylko publiczność ale przede wszystkim Irenę Santor, która o śpiewie koleżanki zawsze wypowiadała się niezwykle pozytywnie.

Kiedy Irena Santor usłyszała glos Anny German nie miała wątpliwości, ze ma do czynienia z bardzo utalentowaną wokalistką. Bardzo szybko Irena Santor stała się wielką fanką German.

Irena Santor uwielbiała Annę German nie tylko za wspaniały glos i jej umiejętności i talenty muzyczne ale przede wszystkim za to, ze była niezwykle ciepłą osobą. Anna German należała do spokojnych osób o niezwykłym usposobieniu.

Anna German była dla Ireny Santor jak przyjaciółka. Piosenkarka wspierała ją podczas trudnych chwil. Jedną z nich był występ w Niemczech, przed którym Irena Santor padła ofiarą przykrego zdarzenia. Tylko dzięki wsparciu Anny German Irena Santor zdecydowała się wejść na scenę i zaśpiewać.

Choć kobiety znały się bardzo dobrze, nie przyjaźniły się. Po jej śmierci Irena Santor była zrozpaczona. Do tej pory pozostaje wielką fanką Anny German.

Anna German YouTube
Anna German YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

Z życia gwiazd: ALICJA MAJEWSKA NIE ROBIŁA TEGO OD LAT! DZIŚ PIOSENKARKA WYJAŚNIA, DLACZEGO FANI NIE WIDYWALI JEJ NA IMPREZACH SYLWESTROWYCH. MIAŁA ZASKAKUJĄCY POWÓD