Lidl podjął nagłą decyzję o wycofaniu ze swoich sklepów jednego z ważnych produktów spożywczych. Okazuje się, że pod żadnym pozorem nie wolno go spożywać. Jak wynika z informacji Głównego Inspektoratu Sanitarnego produkt skażony jest groźnym dla zdrowia związkiem. Sklep poinformował o możliwości zwrotu produktu, a eksperci ostrzegają przed spożywaniem kupionego już artykułu.

To bardzo ważna dla wszystkich klientów sieci Lidl informacja. Warto zajrzeć do swoich spiżarni i sprawdzić, czy kupiliśmy ten produkt w ostatnim czasie. Jeśli natomiast go spożyliśmy trzeba obserwować swój organizm.

Lidl postanowił wycofać ze sprzedaży jeden z popularnych produktów spożywczych. Zawiera groźną dla zdrowia substancję

GIS postanowił przekazać konsumentom ważną informację o sezamie łuskanym, który jest produkowany przez WEIAND GmbH i jest dostępny w sieci sklepów Lidl. W badanych próbkach okazało się, że zawiera groźny dla zdrowia i niedozwolony do użytku tlenek etylenu. O jaki produkt konkretnie chodzi?

Mowa o artykule „Vitasia, Sezam łuskany, 50 g”, z datą minimalnej trwałości 02/2023, 03/2023 i 06/2023. Firma zaczęła wycofywać produktu z obrotu i odzyskiwać go od konsumentów już 23 grudnia 2020 roku.

„Jako odpowiedzialny społecznie i świadomy przedsiębiorca na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów” – informuje sieć Lidl, cytowana przez Pikio.

Jak informuje Lidl artykuł można zwracać w każdym sklepie sieci Lidl bez przymusu pokazania paragonu. Nie ma znaczenia, czy produkt został otwarty, czy nie. Niemiecki producent przeprosił za sytuację.

Jak informuje GIS, nie należy spożywać żywności zanieczyszczonej tlenkiem etylenu. Może być ona potencjalnie szkodliwa dla zdrowia.

Jak informował portal "Życie": FOTOGRAFIE ZAMIESZCZONE PRZEZ AKTORA, MACIEJA STUHRA WYCISKAJĄ Z OCZU ŁZY. JEGO RODZICE OBCHODZĄ 50 ROCZNICĘ ŚLUBU. INTERNAUCI SĄ NIEZWYKLE PORUSZENI

Przypomnij sobie: NIEBAWEM ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNE WAŻNE WYDARZENIE SPORTOWE. ROBERT LEWANDOWSKI PRZYGOTOWAŁ NA TĘ OKAZJĘ WYJĄTKOWE PRZEMÓWIENIE. KAŻDY NA TO CZEKA

Portal "Życie" pisał również: WYSOKOŚĆ EMERYTUR DUCHOWNYCH WPRAWIA W OSŁUPIENIE. TE KWOTY SĄ NIEBOTYCZNIE DUŻE, MOGĄ SIĘGAĆ AŻ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ

Pisaliśmy również o: WSPANIAŁA I PORUSZAJĄCA HISTORIA JEDNEGO Z NAJWYBITNIEJSZYCH AKTORÓW POLSKICH. MAŁŻEŃSTWO ZYGMUNTA KĘSTOWICZA PRZETRWAŁO WIELE PRZECIWNOŚCI LOSU