"WTV"opublikował informację, jakoby sąsiad doniósł policji na sąsiada, że ten ma przy wigilijnym stole więcej, niż pięć osób. Czy faktycznie policja podjęła interwencję>

Coraz więcej niedorzecznych newsów

Jak opisał "WTV", do interwencji dotyczącej wieczerzy wigilijnej doszło 24 grudnia 2020 roku, co zapewne nie mogło zaskoczyć czytelników. Złośliwy sąsiad miał wówczas zainteresować się tym, co dzieje się za drzwiami sąsiadów, przeliczyć osoby uczestniczące w wigilijnej wieczerzy i dojść do wniosku, że skoro jest u nich więcej, niż pięć osób, należy sprawę zgłosić policji, która podjęła interwencję.

Według informacji opublikowanej przerz tabloid, funkcjonariusze po przybyciu na "miejsce zdarzenia" - przypomnijmy - 24 grudnia - nie stwierdzili naruszenia zasad decyzji Rady Ministrów odnośnie zalecanej liczby uczestników wigilii Bożego Narodzenia.

Jak wiemy, limit dotyczył ilości osób dodatkowych, bez wliczania w to mieszkańców domostwa przyjmującego gości.

Na instagramowym koncie Kancelarii premiera pojawiły się dość ciekawe posty dotyczące wyżej wymienionej zasady bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego. Propagują one miłość i rodzinną bliskość na odległość podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.

Jak oceniasz spędzanie jakichkolwiek świąt w ten sposób? Czy Święta spędzone przed ekranem telefonu lub komputera dają tę samą bliskość?

O tym pisaliśmy: Szabrownicy splądrowali miejsce spoczynku małego dziecka. Powody tego czynu budzą odrazę i mdłości

Zerknij tutaj: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"

Nie przegap: Jak rozróżnić prawdziwy miód od sztucznego? Prawidłowe przechowywanie