Rzadko można znaleźć osobę, która nie jest zafascynowana tymi małymi puszystymi stworzeniami. Ale niestety nie wszyscy uważają niezwykłość zwierzęcia za jego zaletę. TJeden hodowca psów miał inne zdanie na ten temat.

Odkrywszy, że jedno ze szczeniąt urodziło się inne niż pozostałe, postanowił wysłać je do schroniska. Mężczyzna uważał, że maluch jest za duży i puszysty, a zatem nie nadaje się do sprzedaży.

Ale hodowca bardzo się mylił. Wkrótce szczeniak, zaskakująco podobny do niedźwiadka, został zauważony przez Katie Grayson, właścicielkę galerii sztuki w Nowym Jorku. Była zafascynowana maluchem i postanowiła zabrać go do siebie.

Gospodyni nazwała swojego nowego futrzanego przyjaciela Bertrama. Teraz ta urocza istota zawojowała jej galerię. Niektórzy goście przychodzą nie tyle po to, aby obejrzeć obrazy, ile po to, by podziwiać niesamowitego pieska.

Trzeba powiedzieć, że „niedźwiedź” zbiera fanów nie tylko w galerii. Bertram ma prawie 400 tysięcy obserwujących na koncie na Instagramie, które stworzyła dla niego właścicielka. W Internecie jego zdjęcia zbierają wiele zachwyconych komentarzy, każdego dnia tysiące ludzi oglądają zdjęcia cudownego psa.

Bertram niedawno skończył 5 lat, a gospodyni zapewniła mu prawdziwe wakacje. Zdjęcia urodzinowego pieska pojawiły się również w sieci społecznościowej.

W ten sposób dawne „brzydkie kaczątko”, które zostało porzucone przez właściciela, stało się prawdziwą gwiazdą internetu z lojalną i kochającą publicznością.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT