Któregoś dnia jedna z nich stała się sławna na portalach społecznościowych, kiedy postanowiła złapać płatek śniegu. I nie jeden, ale wszystkie z rzędu, używając do tego swojego długiego języka!

To jest Stella, młoda krowa. Krowa, która kocha śnieg!

Według właściciela, Angeli Stone, śnieg na ich ranczo w Worcester w Ohio padał dopiero w połowie grudnia.

Wszystkie zwierzęta wolały siedzieć w ciepłych szopach, ale wydawało się, że Stella znów stała się cielakiem - tak wesoło galopowała po zaśnieżonym podwórku. Właścicielka odprowadziła ją z powrotem do stodoły, ale kiedy pół godziny później Angela wyjrzała na podwórko, Stella znów była na dworze. Łapała płatki śniegu!

Chociaż język Stelli jest długi, skuteczność była słaba. Jednak zabawa była ważniejsza niż "sukces". Film ze śmieszną krową stał się viralem, a ludzie zaczęli wspominać inne śmieszne filmiki ze zwierzętami.

Krowy bardzo kochają śnieg!

Kot próbuje dowiedzieć się, czym są te dziwne białe muchy?

Psy też uwielbiają łapać płatki śniegu!

Współczesne dzieci mogą tylko zazdrościć, jak ich rodzice bawili się w dzieciństwie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT