"Fakt" donosi, że Bożena Dykiel nie będzie robiła Wigilii. Jak sama przyznała, jeśli chodzi o kuchnię i gotowanie, uważa się za ekspertkę i często krytykuje cudzą pracę, nawet w wykwintnych restauracjach.

Legenda polskiego kina jest ekspertką od gotowania

Zagrała w kultowym filmie "Znachor", "Wesele", czy "Brunet wieczorową porą". Piętnaście lat pracuje na planie serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w rolę Marii Zięby.

Jak wyznała w wywiadzie, od kilku lat nie organizuje już rodzinnych spotkań przy wigilijnej wieczerzy, gdyż z mężecz często wyjeżdżają za granicę w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Aktorka przyznaje, że ucieka z mężem przed Świętami Bożego Narodzenia, często do ciepłych krajów, a nadchodzący czas świąteczny spędzą w bardzo kameralnym gronie, a córka odwiedza ich w pierwszy dzień świąt.

hhh

Okazuje się zatem, że Wigilia odbędzie się u córki Bożeny Dykiel. Pójdzie tam z mężem i dwójką przyjaciół, a rewizyta córki będzie w samo Boże Narodzenie.

Jak gwiazda przyznała w wywiadzie, zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo ostro ocenia kuchenne starania innych, ale to dlatego, że sama jest perfekcyjną kucharką.

Zdarza mi się skrytykować kuchnię nawet w dobrych restauracjach albo u znajomych To mój prawdziwy konik. W kuchni jestem profesjonalistką, uwielbiam dogadzać rodzinie i przyjaciołom pysznymi daniami. Wiem, że bywam czasem dyktatorem, ale jeśli chodzi o kuchnię, wszyscy muszą mi to wybaczyć. To moja wielka słabość.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Maryla Rodowicz zrobiła wstrząsające wyznanie. Nikt nie wiedział, że gwiazda przeżywa takie trudne chwile

Zerknij tutaj: Dobre wiadomości płyną od Adama Małysza. Jego najbliżsi i fani mogą odetchnąć z ulgą. Co się stało

Nie przegap: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka