Szczere wyznanie Magdy Gessler zaskoczyło niemalże wszystkich. Restauratorka zdradziła, jaki szykuje prezent świąteczny dla swojej nowo narodzonej wnuczki. Kobieta chce jej dać talizman? Wszystko na to wskazuje!

Niemalże wszyscy znają tę barwną postać, jaką jest Magda Gessler. Restauratorka zasłynęła w całej Polsce nie tylko ze względu na liczne restauracje, które prowadzi, ale także dzięki prowadzonemu programowi “Kuchenne rewolucje” na kanale TVN.

W kulinarnym show kobieta pomaga restauracjom, które znajdują się w ciężkiej sytuacji i wprowadza w nich liczne zmiany – widzowie uwielbiają kobietę za jej odważny i bezpośredni styl bycia. Magda Gessler nie boi się na wizji mówić tego, co myśli, głośno krzyczeć czy przeklinać.

Niedawno media obiegła wspaniała wiadomość. Lara Gessler urodziła córeczkę, Nenę, a tym samym najpopularniejsza restauratorka w Polsce została babcią po raz pierwszy!

Zaskakujący prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. W jednym z udzielonych wywiadów Magda Gessler została zapytana o to, jaki prezent świąteczny planuje dać swojej wnuczce, skoro ma dopiero kilka tygodni?

Kobieta wyznała, że podaruje jej pewien drobiazd na rękę, który przyniesie jej szczęście. Czy chodzi o talizman lub bransoletkę? Wszystko na to wskazuje, ponieważ kobieta wiele lat temu wyznała, że jest kabalistką.