Najnowsze informacje o właśnie zakończonym programie “Rolnik szuka żony”. Mimo że nie wszystkim udało się odnaleźć w telewizyjnym show swoją miłość, tak każdy z nich ma teraz wierne grono fanów w sieci. Internauci nadali zabawny pseudonim jednemu z uczestników. O co chodzi?

Jak wiadomo, kultowy program “Rolnik szuka żony” emitowany od kilku lat na antenie Telewizji Polskiej z każdą kolejną edycją nabywa nowych widzów, a każdy odcinek wręcz bije rekordy oglądalności.

Polacy uwielbiają oglądać starania rolników bądź rolniczek o względy potencjalnych partnerów i kibicować wybranym parom do samego finału. Jak wspominają sami uczestnicy, niektórzy z nich odnajdują tę właściwą osobę tworząc stały związek.

W minioną niedzielę odbył się finał ostatniego sezonu – nie każdy z uczestników odnalazł miłość, lecz każdy teraz stał się popularny w sieci. Jeden z nich – Maciek - zdobył nową “ksywkę” od internautów...

“Czereśniowy baron”?

Tak, właśnie w ten sposób został nazwany jeden z uczestników. Dlaczego? Powód jest prosty. Przez całą edycję mężczyzna skupiał się przede wszystkim na doglądaniu swoich upraw czereśni w dużo większym stopniu niż na spędzaniu czasu z wybranką, Iloną.