Dziennikarka Agnieszka Woźniak - Starak w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów wspomniała chwile spędzone z mężem. Zaczęła także podejmować się trudnych tematów dotyczących śmierci. Co takiego powiedziała?

Agnieszka Woźniak – Starak należy do grupy najbardziej popularnych i rozpoznawalnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce.

Ową rozpoznawalność i zainteresowanie pośród mediów zawdzięcza przede wszystkim swoją charyzmą i profesjonalizmem zawodowym.

W sierpniu 2019 roku dziennikarka straciła męża – Piotra Woźniaka – Staraka w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Gwiazda na jakiś czas znikła z mediów i nie udzielała wywiadów.

Po kilku miesiącach jednak czuła się znacznie lepiej, zatem ponownie pojawiła się w mediach, a w jednym z udzielonych ostatnio wywiadów postanowiła poruszyć niezwykle trudny i ważny temat, jakim jest śmierć.

Dziennikarka nie boi się odważnych tematów

W udzielonym wywiadzie gwiazda wspomina, że z Piotrem zaczęła spotykać w roku 2014, tuż przed zdobyciem przez niego prestiżowej nagrody “Złote Lwy” za film “Bogowie”.

Wyznała także, że tragedia, jaka ją spotkała zbudowała w niej siłę oraz wiarę, że istnieje życie po śmierci i nie kończy się “tu i teraz”.

- Głęboko wierzę, że Piotrek jest. Poza tym śmierć przestała być dla mnie tematem tabu. Nie ma już we mnie strachu przed nią, podeszła tak blisko, że udało mi się ją chyba oswoić. Stała się naturalną częścią tego mojego ziemskiego życia. (...) Dziś wiem, że jestem silniejsza, niż sądziłam. - mówi dziennikarka.

Agnieszka Woźniak - Starak/ screen YT
Agnieszka Woźniak - Starak/ screen YT
Agnieszka Woźniak - Starak/ screen YT

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SZCZERE WYZNANIE KATARZYNY CICHOPEK O PRACY JAKO PROWADZĄCA “PYTANIE NA ŚNIADANIE”. GWIAZDA STRESUJE SIĘ TAK BARDZO, ŻE NIE ŚPI W NOCY. FANI MOCNO ZDZIWIENI