Zaskakujące informacje o rodzinie Chajzerów. Zygmunt i Filip szczerze o ich wzajemnej relacji. Ojciec jest niesamowicie wdzięczny synowi za ogromną pomoc podczas choroby. O co chodzi? Co się stało?

Jak wszyscy wiedzą, zarówno Zygmunt Chajzer, jak i jego syn Filip są osobami bardzo znanymi i medialnymi.

Chajzer senior jest uznanym dziennikarzem oraz prezenterem telewizyjnym z ogromnym stażem pracy. Przez wiele lat prowadził zarówno programy informacyjne, jak i przeróżne teleturnieje czy audycje radiowe. Mężczyzna charakteryzuje się spokojem ducha i opanowaniem – jego syn zaś wręcz przeciwnie.

Filip Chajzer poszedł w ślady ojca i również jest dziennikarzem, jednak jego sposób bycia jest dużo bardziej energiczny i żywiołowy.

Mimo tych różnic charakteru panowie mają bardzo dobre relacje i wzajemnie się uzupełniają.

Jakie są relacje między Chajzerami?

Jak wynika z ostatnio udzielonego wywiadu, Filip Chajzer namówił ojca, aby ten poszedł na wizytę do lekarza. I słusznie, ponieważ okazało się, że mężczyzna miał guza – ostatnio przeszedł operację jego usunięcia.

Sami wspominają, że ich relacje są bardzo dobre i wzajemnie się o siebie troszczą.

- Jesteśmy bardzo rodzinni. Razem spędzamy święta, obchodzimy urodziny i celebrujemy niedzielne obiady, które trwają do późnych godzin wieczornych, bo nie możemy się nagadać - mówi Chajzer junior.

Zygmunt Chajzer/ screen YT
Zygmunt Chajzer/ screen YT
Zygmunt Chajzer/ screen YT