Nadchodzące święta Bożego Narodzenia dla Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich nie będą wyglądać tak jak do tej pory. Była para prezydencka otrzymała niezwykle smutną wiadomość, która zupełnie zmieniła ich świąteczne plany.

Co wydarzyło się w rodzinie Kwaśniewskich?

Dom rodziny byłego prezydenta w czasie świąt zawsze pękał w szwach - wszyscy krewni tłumnie gromadzili się w posiadłości, by wspólnie świętować Boże Narodzenie. Niestety, w tym roku ulegnie to zmianie. Kwaśniewscy po raz pierwszy spędzą święta bez córki. Co wpłynęło na ich decyzję?

Jak przyznała Jolanta, nadchodzące święta nie będą dla niej i jej męża łatwym czasem. Wszystko dlatego, iż ich rodzina przeżyła niedawno dramat - musieli pożegnać jednego z krewnych. Był to mąż siostry byłego prezydenta, którego cała rodzina darzyła ogromną sympatią i szacunkiem.

Z tego względu była para prezydencka spędzi te święta w Szwajcarii, w niezwykle skromnym gronie, składającym się jedynie z nich oraz siostry Aleksandra. Ze względu na obowiązujące w Polsce, a także w całej Europie restrykcje, nie będzie im mogła towarzyszyć ukochana córka oraz jej mąż, ani nikt inny z młodszego pokolenia.

Dla rodziny Kwaśniewskich nadchodzące święta będą niezwykle trudnym okresem. Wielbiciele byłego prezydenta mają nadzieję, iż niedługo przykry czas w jego rodzinie się skończy.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska szczerze o swoich dzieciach oraz napisanych powieściach. Dlaczego nie pisze książek dla dorosłych. Odpowiedź zaskakuje

Może cię zainteresować: Natalia Kukulska opublikowała w sieci zdjęcia z rodzinnych wakacji. Te widoki zapierają dech w piersiach

Pisaliśmy również o: Przykra wiadomość dla miłośników kultowych teleturniejów w Polsce. Jednego z najlepszych uczestników nie ma już pośród nas. Fani pogrążeni w żałobie