Zaskakujące informacje o jednej z najpopularniejszych gwiazd sceny muzycznej w Polsce, Agnieszce Chylińskiej. Artystka w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów szczerze opowiedziała o swoich dzieciach oraz napisanych powieściach. Dlaczego nie pisze książek dla dorosłych. Odpowiedź zaskakuje!

Chyba każdy zna tę charakterystyczną postać, jaką jest Agnieszka Chylińska. Przez wszystkie lata swojej kariery kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę nie tylko wizualną, ale i również wewnętrzną.

Początki Chylińskiej jako znanej wokalistki rockowej to czas buntu, w którym przejawiała się odwagą i kontrowersyjnym zachowaniem. W miarę upływu lat kobieta stawała się coraz bardziej spokojną i dojrzałą artystką, która jednak w dalszym ciągu lubi zaskakiwać wyglądem.

Po zawarciu związku małżeńskiego oraz wydania na świat potomstwa Chylińska trochę zwolniła. Nadal koncertuje, jednak przede wszystkim skupia się na wychowaniu dzieci i spędzania z nimi czasu.

O książkach i dzieciach

W ostatnio udzielonym wywiadzie opowiedziała o swoich dzieciach. Wyznała, że w rozmowie z dziećmi oraz w pisanych książkach próbuje podejmować się trudnych tematów, ponieważ dzieci powinny znać rzeczywistość taką, jaka jest.

Powiedziała także, że nie pisze dla dorosłych, ponieważ nie czuje w tym obszarze swobody.

- Zawsze czułam presję, że gdybym wydała taką książkę, zaczęłoby się ocenianie, czy aby jestem godna miana „prawdziwej pisarki”. W przypadku dzieciaków piszę z głębi serca. Czuję większą swobodę - mówi.