Córka Rosati, 3-letnia Elizabeth mieszka wraz z mamą w Los Angeles. Mama przyznaje, że tam ma ona większe możliwości rozwoju i edukacji, a także dalszej drogi.

Niedawno miały miejsce trzecie urodziny córeczki aktorki i temat dziewczynki wyszedł na tapetę. Weronika Rosati podkreśla, że rozmawia ze swoją córką już tylko po angielsku i stara się jej zapewnić wszystko co najlepsze.

Ostatni czas to dla wszystkich zabieganie i stres, a także kupowanie licznie prezentów. Tak też było w przypadku aktorki i komentarzy dotyczących położenia paczek z prezentami … na dziecku w wózku.

Inne zdjęcia pokazują matkę z córką na plaży, gdzie widać że Weronika Rosati lubi ubierać i stroić swoją córkę Elizabeth. Pokazała zdjęcie sama Rosati, wstawiając je na instagrama, gdzie dziewczynka była ubrana w strój Elsy z dziecięcego przeboju filmowego ,,Kraina lodu”. Miała nie tylko suknię, ale także kozaki na obcasie!

Może cię zainteresować:Żona Lecha Wałęsy wyjawiła skrywany fakt dotyczący ich ślubu. Były prezydent na ceremonii powiedział coś, co wprawiło w osłupienie wszystkich

W tym tygodniu:Pomimo ostrzeżeń turyści nadal nie zachowują rozsądku w górach. Te fotografie budzą ogromne oburzenie. Nie do wiary, jak zachowują się zwiedzający

Warto wiedzieć:Gdy podprowadzisz nielegalnie z lasu choinkę, szykuj się na bolesną karę. O co chodzi