Profesor Jarosław Pinlkas podczas rozmowy z prezydentem Andrzejem Dudą i innymi profesorami mającymi przekonać ludzi do przyjęcia szczepień stwierdził, że przyjęcie do swojego organizmu nieznanej tak naprawdę substancji, która nie przeszła tej samej drogi, co szczepionki znane nam sprzed lat, będzie sprawą patriotyczną i dla dobra ogółu.

Czy zatem Andrzej Duda będzie patriotą, czy zasłoni się mianem ozdrowieńca

Podczas wspólnej rozmowy na temat szczepień Andrzeja Dudy z ekspertami od nieznanej szczepionki profesorami Krzysztofem Simonem, Andrzejem Horbanem i Jarosławem Pinkasem, możemy usłyszeć zgodny chórek na temat szczepienia, patriotyzmu z tym związanego i ogólnego dobra, podporządkowania się nowym zasadom i regułom.

Poniższy film jest przykładem, który pokazuje korzyści, jakie wyniosła z zaszczepienia się nowo powstałą w bardzo krótkim czasie szczepionką, młoda pielęgniarka, której entuzjazm spowodowany iniekcją miał wielu zainspirować.

Prezydent Andrzej Duda zareagował na "zaczepkę" przewodniczącego Polskiego Stronnictwa Ludowego, odpowiadając na temat zamiaru zaszczepienia się.

Szanowny Panie Przewodniczący @KosiniakKamysz ! Dziękuję za troskę o moje zdrowie ale ja patrzę na szczepienie w aspekcie ogólnospołecznym. To moje „państwowe” zadanie, a w dodatku należę do „ozdrowieńców”. Oto, co do mnie mówili poważni Eksperci:

Tymi ekspertami byli wyżej wymienieni panowie, którzy nie mieli nic wspólnego ani z powstawaniem substancji, ani jej przebadaniem w celu wykluczenia szkodliwości dla ludzkiego organizmu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Niezwykła historia nawiedzonego hotelu. Co widzieli jego goście

Zerknij tutaj: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości