Wielu Amerykanów ustawia na półkach figurki zabawnych elfów, które według tradycji obserwują dzieci i zgłaszają ich zachowanie Mikołajowi, aby wiedział, komu dać prezenty.

Ale Alan Lawrence postanowił pójść dalej. Mieszka w amerykańskim stanie Utah i ma sześcioro dzieci, więc przestrzega świątecznych tradycji. W tym roku Alan chciał zmienić swoje przyzwyczajenia i zamiast figurki użył swojego najmłodszego czteromiesięcznego syna Rockwella.

Mały Rockwell będzie działać jako elf wróżka do Bożego Narodzenia. Jego tata Alan od czasu do czasu robi różne zdjęcia, na których jego syn jest zaangażowany w zwykłe elfie sprawy.

Na jednym zdjęciu figlarnie owija choinkę papierem toaletowym, na drugim je spaghetti ze słodyczami, na trzecim spokojnie pije słodki apetyczny syrop w kuchni, na czwartym ślicznie siedzi na półce i szeroko się uśmiecha. Na piątym jeździ autkiem, a na szóstym - prowadzi ekscytującą grę z dinozaurem. Co więcej, chłopiec jest zawsze spokojny i uśmiechnięty, co jego ojciec uważa za klucz do sukcesu.

Czasami wydaje się, że na niektórych zdjęciach Rockwell jest w niebezpieczeństwie. Ale jego tata nie ryzkowałby zdrowiem syna ze względu na piękne fotki. Wymyśla więc "niebezpieczne" scenerie i przetwarza zdjęcia w specjalnych programach graficznych.

Gdy Alan wpadł na ciekawy pomysł, wspierała go żona, która nie tylko zgodziła się na udział w sesjach zdjęciowych Rockwella, ale także uszyła mu uroczy kostium elfa. Rodzeństwo maluszka też z radością przyjęło tak niezwykłą tradycję, a czasem również stają się bohaterami opowieści.

Sesje zdjęciowe potrwają do Świąt Bożego Narodzenia, więc każdy może zobaczyć mnóstwo zabawnych zdjęć z udziałem malucha!

Już stworzone zdjęcia rodzina Lawrence'a postanowiła wysłać krewnym zamiast kartek świątecznych. Na pewno każdy ucieszy się z tak oryginalnych świąteczych życzeń.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO