Przede wszystkim musisz wczuć się w świąteczny nastrój. I nie trzeba do tego stawiać choinek, ale bardziej odpowiednie będzie oglądanie świątecznych filmów. Szczególnie tych najnowszych!

W końcu nie ma nic przyjemniejszego niż rozkoszowanie się mandarynkami, herbatą imbirową, ciasteczkami i chowanie się pod ciepłym kocem, by zanurzyć się w przyjemnej kinowej zabawie.

1. Tata kontra tata (dwie części)

Epicką walkę między biologicznym ojcem, a ojczymem o dzieci możemy obejrzeć w filmie „Tata kontra tata”. Oboje rozumieją, że ich sprzeciw nie przynosi nic dobrego dzieciom. Jak rozwiążą zatem swój konflikt?

2. „Wesołych Świąt”

Wkrótce premiera romantycznego dramatu i komedii „Wesołych Świąt”. Film opowiada historię kobiety imieniem Kate, która pracuje w świątecznym sklepie, nadużywa alkoholu i już dawno przestała martwić się o własne życie. Ale spotkanie z miłym i uroczym Tomem dramatycznie zmienia jej przeznaczenie.

3. „Tuż przed Bożym Narodzeniem”

Młoda psycholog musi dokonać najważniejszego w życiu wyboru - wyjechać na drugi koniec kraju w celu zdobycia prestiżowej pracy lub zostać i poślubić mężczyznę, o którym marzyła całe życie. W Boże Narodzenie w cudowny sposób przemieszcza się o trzy lata do przodu i widzi jak będzie wyglądać jej własne życie.

4. „Niech pada śnieg 2019”

Ciekawa komedia, która nosi tytuł „Niech pada śnieg”. Fabuła opowiada o przygodach towarzystwa młodych ludzi, którzy w wigilię Bożego Narodzenia okazują się zakładnikami w domu podczas burzy śnieżnej, która niespodziewanie miała miejsce. Czy dadzą radę skazani tylko na siebie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO