Para żyła szczęśliwie, wychowała swoją małą córeczkę Alice, ale myślała o drugim dziecku. Oksana i Siergiej chcieli mieć syna, brata dla dziewczynki.

Kiedy kobieta zaszła w ciążę, jej mąż był w siódmym niebie.

Kiedy para udała się na USG dowiedziała się o czymś, co zmieniło ich życie. Lekarz powiedział małżonkom, że będą mieli ... pięcioro dzieci. Oksana i Siergiej byli początkowo zszokowani tą wiadomością i myśleli, że to jakiś błąd. Jednak błędu nie było, lekarz potwierdził wynik.

Fakt, że kobieta spodziewa się pięcioraczków był zaskoczeniem dla całego szpitala, a potem całego miasta. W końcu szansa na urodzenie pięciorga dzieci naraz wynosi 1:85 mln.

Jednak przy takiej ciąży istnieje duże prawdopodobieństwo, że niektóre zarodki nie rozwiną się w pełni i nie dotrzymają końca ciąży. Dlatego lekarze zasugerowali, aby Oksana i Siergiej dokonali redukcji. Ta procedura, która obejmuje usunięcie zarodka, pomogłaby innym w pełnym rozwoju.

Oksana, będąc wierzącą, stanowczo odmówiła takiej procedury. Uważała, że ​​nie można ingerować w to, co daje sam Bóg. Kobieta e zdecydowała, że ​​urodzi tyle dzieci, ile będzie w stanie donieść.

Mąż nie podzielił decyzji żony i tego samego dnia zostawił ją. Po chwili jednak wrócił, mówiąc Oksanie, że pomoże jej we wszystkim. Słowa dotrzymał do urodzenia. Siergiej wspierał swoją żonę we wszystkim. Pomagał i zawsze był.

Wraz z nadejściem dzieci rodzina otrzymała pomoc od miasta. Rodzice otrzymali sześciopokojowe mieszkanie..

Zaczęły się niekończące się dni i nieprzespane noce. Czasami trudno jest poradzić sobie z jednym dzieckiem, a co dopiero przy pięciu noworodkach. Czasami nie ma nawet wolnej minuty dla siebie. Jednak na początku Siergiej wspierał Oksanę i pomagał jej we wszystkim.

Mąż wytrzymał tylko 6 miesięcy. Ciągle powtarzał, że jest zmęczony, że potrzebuje wytchnienia od życia rodzinnego.

W tym czasie Oksana praktycznie nie spała, cały czas zajmowała się dziećmi. W końcu samo nakarmienie wszystkich zajęło dużo czasu. W nocy młoda matka bardzo mało spała. Miała małe dzieci, które wymagały stałej uwagi i opieki.

Kiedy dzieci miały sześć miesięcy, Siergiej opuścił rodzinę. Mężczyzna natychmiast złożył wniosek o rozwód. Najbardziej zaskakujące jest to, że Siergiej kategorycznie odmówił wypłacenia alimentów wszystkim swoim dzieciom.

Swoje zachowanie tłumaczył tym, że z powodu obrażeń nie miał materialnej możliwości pomocy dzieciom.

Oksana żyje samotnie z sześciorgiem dzieci. Jest zawsze zajęta, nie ma czasu na odpoczynek i płacz nad swoim losem. W końcu rano musi zabrać wszystkie dzieci do przedszkola.

Świat nie jest pozbawiony dobrych ludzi. Sąsiedzi, mieszkańcy miast i po prostu nieobojętni zaczęli pomagać samotnej matce. Stworzyli nawet na to specjalny fundusz. Każda troskliwa osoba mogłaby udzielić wszelkiej możliwej pomocy Oksanie i jej dzieciom.

Sama Oksana nie siedziała bezczynnie. Zaczęła blogować w internecie, gdzie opowiada i pokazuje codzienne życie swojej rodziny. Zainteresowanie pięcioraczkami jest duże. Dlatego nie jest zaskakujące, że Oksana ma ponad sto tysięcy subskrybentów. Oksana i chłopaki są również często zapraszani do wzięcia udziału w sesjach zdjęciowych i pojawienia się w reklamie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO