Matka dziewczynki tuż po narodzinach Kennedy usłyszała przerażającą diagnozę. Okazało się, ze dziewczynka urodziła się z zespołem Downa. To nie była jej jedyna wada. Kennedy miała także białaczkę oraz wadę kręgosłupa. Lekarze nie dawali dziecku szans na normalne życie. Matka Kennedy była zrozpaczona.

W ten ciężkiej sytuacji pomogła jej położna. Okazało się, że kobieta także ma dziecko z zespołem Downa. Po rozmowie z medyczką mama Kennedy wiedziała, że da sobie radę. I dała.

Kennedy wygrała z nowotworem. Dziewczynka przeszła także poważną operację kręgosłupa podczas której lekarze wszczepili jej metalowe śruby stabilizujące kręgosłup. Dziewczynka musiała przejść długą i ciężką rehabilitację. W tym czasie dziewczyna cały czas leżała nieruchomo i stale oglądała pokazy tańca.

Po pewnym czasie Kennedy ponownie mogła stanąć na nogi. Kiedy rehabilitacja przyniosła rezultat i dziewczyna wreszcie mogła chodzić natychmiast zdecydowała się zapisać na taniec. To stało się głównym hobby dziewczyny. Prawdopodobnie pomogło uporać się ze wszystkimi problemami i odnieść spory sukces.

W tej chwili dziewczyna często bierze udział w konkursach tanecznych, sesjach zdjęciowych, a nawet filmach. Pracuje w KMR Diversity i Dream Talent Management.

Musi regularnie latać do Los Angeles i Nowego Jorku, żeby rozwijać swoja karierę. A wszystko to mając zaledwie15 lat!

Kennedy ma teraz chłopaka, Matthew. Jest o 4 lata starszy od dziewczynki i ma też zespół Downa. Mimo choroby pracuje w modelingu, aktywnie angażuje się w film i pomaga w tym Kennedy. Długo o nią zabiegał, aż w końcu zgodziła się zostać jego dziewczyną.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO