Carolyn Savage i jej mąż Sean mieli troje wspaniałych dzieci, ale pomimo wszelkich prób, para nie mogła ponownie począć dziecka.

Zamiast dwóch pasków na teście, Carolyn za każdym razem rozpoczynała nowy cykl menstruacyjny ze smutkiem. Doprowadziło to do wyczerpania psychicznego, a gdy tylko Carolyn zachodziła w ciążę, po wspaniałych wiadomościach pojawiły się poronienia.

W końcu para zdecydowała się na użycie IVF lub sztucznej inseminacji. Modlili się do Boga, a On odpowiedział na ich modlitwy.

zachodzi w ciążę, screen YT
zachodzi w ciążę, screen YT
zachodzi w ciążę, screen YT

Minęło niewiele czasu, zanim Carolyn zaszła w ciążę, a wkrótce potem wezwano Seana i powiedziano mu, o czymś, czego para się nie spodziewali.

Carolyn i Sean Savage pobrali się w 1993 roku, a rok później w rodzinie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Potem Carolyn miała trudności z naturalnym zajściem w ciążę.

Jednak po leczeniu niepłodności parze wkróce urodziło się drugie dziecko.

zachodzi w ciążę, screen YT
zachodzi w ciążę, screen YT
zachodzi w ciążę, screen YT

Od narodzin ich najmłodszego dziecka minęło 10 lat, kiedy w 2007 roku Carolyn i Sean przeszli sztuczne zapłodnienie. Dziewięć miesięcy później mieli trzecie dziecko, córkę Mary Kate.

W lutym 2009 roku Carolyn ponownie przeszła implantację zarodka, ponieważ para zdecydowała się na czwarte dziecko.

Ona i Sean wkrótce dowiedzieli się, że procedura IVF zakończyła się sukcesem. Ale jakiś czas później ich życie wywróciło się do góry nogami.

Zaledwie kilka dni po ciąży czekały ich szokujące wieści. Lekarz zadzwonił i poinformował, że zarodki zostały omyłkowo pomylone.

Carolyn Savage była bardzo szczęśliwa, że ​​znów jest matką, ale dziecko w jej łonie nie było jej własnym. Carolyn wszczepiono zarodek innej kobiety.

Kobieta została zmuszona do podjęcia najtrudniejszej decyzji w swoim życiu: zachowania lub pozbycia się płodu, który miała urodzić. Postanowiła oddać dziecko jego biologicznym rodzicom, mimo że lekarz powiedział, że to jej ostatnia szansa na narodziny i poród.

„Na początku byliśmy w szoku, a potem zdaliśmy sobie sprawę, że tak właśnie powinno się stać. Podjęliśmy trudną decyzję, ale wydaje nam się to słuszna decyzja” - wyjaśnia Carolyn.

Sean i Carolyn postanowili skontaktować się z biologicznymi rodzicami dziecka, Shannon i Paulem Morrellem, którzy mieszkali w Detroit.

Carolyn urodziła chłopca o imieniu Logan przez cesarskie cięcie cztery tygodnie przed czasem. Miała tylko pół godziny, zanim oddała chłopca jego biologicznym rodzicom.

„On jest ich synem. Jednak on zawsze będzie moim dzieckiem”- mówi Carolyn.

Dla Seana przekazanie Logana jego biologicznym rodzicom, którzy czekali w pokoju obok sali porodowej, okazało się trudne.

Po tym, co się stało, Carolyn pomyślała, że ​​nic nie może jej zaskoczyć.

Ale wkrótce szczęście znów zapukało do domu pary. W 2011 roku Carolyn i Sean powiedzieli, że spodziewają się, że ich zastępcza matka urodzi im bliźnięta.

„Cudowne bliżnięta” Isabella i Regen wnieśli wielką radość do rodziny, która musiała przejść przez tyle cierpienia i rozczarowania.

„Bliźniacy pomogli nam trochę dojść do siebie po tym, przez co przeszliśmy z Loganem. Oczywiście nie zastąpią go nam, ale to nasze ulubione dzieci” - powiedziała Carolyn Daily Mail.

Wiosną 2014 roku, kiedy rodzina nie czekała na żadne nowe zwroty losu, otrzymali niesamowitą wiadomość.

Carolyn nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy spojrzała na test ciążowy pozostawiony w łazience.

Czy to prawda?

„Kiedy patrzyłam na test byłam zdezorientowana. Jestem bezpłodna. W ciągu ostatnich dwudziestu lat przeszłam niezliczone metody leczenia niepłodności i, z wyjątkiem kilku sztucznych zapłodnień, widziałem tylko dwa pozytywne testy ciążowe. Co wymyślił mój 45-letni umysł? Nie mogę być w ciąży!"

Chłopiec o imieniu Nicholas Winton Savage urodził się jesienią 2014 roku, zwiększając liczbę członków rodziny Carolyn i Sean Savage do ośmiu, pomimo wszystkich trudności związanych z rodzeniem dzieci w ciągu ostatnich dwóch dekad.

Nicholas, który został poczęty w sposób naturalny, urodził się, gdy jego matka Carolyn miała 45 lat.

Ma dwóch starszych braci, jedną starszą siostrę i siostry bliźniaczki! Cóż za wspaniała i wyjątkowa rodzina!

To jedna z niesamowitych historii, jakie ostatnio czyttaliśmy i bardzo się cieszę, że ma szczęśliwe zakończenie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

O tym się mówi w Polsce: CZY NAJSTARSI POLACY MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ NOWEGO PROGRAMU WSPARCIA? TO JUŻ POTWIERDZONE! BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA POMOC DLA SENIORÓW. MOWA O 40 MLN ZŁOTYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĘŻNA DIANA ZŁAMAŁA KRÓLEWSKIE TRADYCJE ŚWIĄTECZNE PODCZAS PIERWSZYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CO SIĘ STAŁO