Krzysztof Jackowski czyli słynny jasnowidz z Człuchowa regularnie od wielu lat dzieli się z ludźmi swoimi wizjami.

Skuteczność swoich wizji szacuje na około 80 procent i może pochwalić się licznym gronem osób, które w nie wierzą.

Jasnowidz podał, że miał kolejną wizję dotyczącą przyszłego roku. W filmiku zamieszczonym na kanale YouTube można zobaczyć, że przewiduje on dosyć niepokojące rzeczy.

W nowym proroctwie ludziom mają być nadawane numery co źle się kojarzy wszystkim pamietającym historię XX wieku.

Sam Jackowski spekuluje, że wizja dotyczy pandemii koronawirusa i szczepionki, która ma być dopuszczona na europejski rynek jeszcze w tym roku.

Rządzący mają w planach rozpoczęcie szczepień w 2021 roku. Jackowski spekuluje, że w metaforyczny sposób numery mogą otrzymać osoby, które nie zostały zaszczepione.

Zapowiedział też, że będą one poddawane systematycznym testom.

pandemia koronawirusa
pandemia koronawirusa
fot. pixabay

Jasnowidz z Człuchowa zapowiedział jeszcze kilka rzeczy i zasugerował, że przyszły rok niekoniecznie będzie lepszy od tragicznego dla wielu roku 2020.

„W 2021 będą użyteczne szpitale polowe. W lipcu jest szansa na oddech, a jeśli zostanie zaprzepaszczona, wówczas przyszły rok będzie o wiele gorszym rokiem jak jest ten.” - powiedział w swoim filmiku.

Wiele osób już uwierzyło w przepowiednie Jackowskiego.

Jak informował portal "Życie": Minister Maląg podała termin wypłacenia tzw. czternastek. Wiadomo kiedy emeryci będą mogli oczekiwać dodatkowego zastrzyku gotówki

Przypomnij sobie: Niepokojąca siła natury. W Europie można było odczuć jedne z najsilniejszych trzęsień ziemi we współczesnej historii. Co wiadomo w tej sprawie

Portal "Życie" pisał również: Daniel Martyniuk ponownie zwrócił się do byłej żony za pośrednictwem mediów. To niespodziewany zwrot akcji w ich relacjach. Wiadomo o co poprosił