Na przyjęciu urodzinowym pewnej kobiety w hotelu Ritz w Londynie, znalazł się nagle Książę Karol!

Książę Karol odwiedzał pracowników z branż, które ucierpiały w wyniku pandemii koronawirusa. Wypełniając swoje obowiązki, chciał nieść wsparcie i podkreślać zrozumienie dla powagi sytuacji pracowników.

źródło: google

Jednym z miejsc, które odwiedził, był hotel Ritz, gdzie rozmawiał z pracownikami, ale wesprzeć ich, wypytać o to jak sobie radzą.

Książę dziękował personelowi hotelu Ritz za wysiłek, pracę, podziękował osobiście szefowi kuchni. Następnie przechadzał się po korytarzu hotelu i zauważył pewną uroczystość. Otóż w hotelu zebrała się grupa kobiet, które świętowały 50-te urodziny jednej z nich.

Było to niesamowite spotkanie, a Książę każdą z nich powitał, złożył życzenia urodzinowe, a wszystko to uwiecznili dziennikarze i fotoreporterzy!

Może cię zainteresować:Wnętrze mieszkania Agnieszki Chylińskiej zaskakuje fanów. Jest bardzo swojskie, a uwagę przyciągają pewne obrazy

W tym tygodniu:Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia. Mieszkańcy aż siedmiu województw powinni szczególnie uważać

Warto wiedzieć:W kościołach gromadzi się coraz mniej wiernych. Co jest powodem? Te dane są zaskakujące