Agnieszka Chylińska, niepokorna gwiazda rocka, przez lata kojarzyła się z buntem i wulgarnymi komentarzami wygłaszanymi pod adresem nauczycieli. Gwiazda jednak bardo dojrzała i przeszła cudowną metamorfozę.

Teraz, jako mama trójki dzieci, bardzo angażuje się właśnie w tematy związane z najmłodszymi. Ma na koncie kilka książek dla dzieci, popularnością cieszą się także filmiki, na których czyta bajki, a które publikuje w mediach społecznościowych.

Źródło: screen Youtube
Agnieszka Chylińska w swoim domu; Źródło: screen Youtube

Przy okazji nagrań, możemy poobserwować jak mieszka artystka i jej rodzina. Wystrój zdecydowanie odbiega od klasycznych wnętrz, na przykład mieszkania Kasi Tusk. Niektóre elementy zupełnie kłócą się z wizerunkiem żywiołowej, zbuntowanej artystki, jaką niewątpliwie jest Chylińska.

Dom byłej wokalistki grupy O.N.A. odbiega od katalogowych wnętrz, jakimi są mieszkania innych celebrytów. Dzięi temu mieszkanie Chylińskiej zdaje się być bardzo swojskie i ciepłe. Każdy pokój urządzony jest inaczej w indywidualnym stylu. Gniazdko rodziny Chylińskiej zdobią liczne bibeloty, gliniane czajniczki i mnóstwo książek. Jednak to, co zwraca największą uwagę fanów artystki, to zdecydowanie elementy sakralne zdobiące jej ściany. Fani nie mogą uwierzyć, że wokalistka ma na ścianie obrazy o tematyce religijnej- zwraca uwagę portal Party.

Źródło: screen Youtube
Agnieszka Chylińska w swoim domu; Źródło: screen Youtube

Na niektórych filmikach wrzucanych przez Agnieszkę Chylińską do sieci widać sporą biblioteczkę i drewniane łóżko, a także farby i pędzle do malowania obrazów. Z filmików można wywnioskować, że artystka duży sentyment przywiązuje do rodzinnych zdjęć które oprawia w dekoracyjne ramki. Jedno z takich zdjęć pokazała nawet fanom w dniu swoich urodzin. Czarno-biała fotografia przedstawia artystkę w czasach dzieciństwa.

To może Cię zainteresować: Papież Franiczek apeluje: "nie okradajmy nowych pokoleń”. Jego słowa zaskoczyły każdego

Warto wiedzieć: Finał kolejnej edycji cudownej akcji charytatywnej. Ponad 14 tysięcy rodzin otrzymało pomoc. To Weekend Cudów

Bądź na bieżąco z "Życiem": Świąteczne szaleństwo trwa w najlepsze. Gwiazdy publikują fotografie przedstawiające ich przygotowania. Jedną z nich jest Katarzyna Zielińska