Krystyna Janda jest jedną z nielicznych przedstawicielek swojego pokolenia, która sama prowadzi swoje media społecznościowe, a do tego świetnie się w nich odnajduje. Kultowa aktorka pokochała węcz Instagrama i to z wzajemnością- jej profil ma już ponad 100 tysięcy obserwatorów.

Źródło: screen Youtube
Krystyna Janda jest podobna do księżnej Diany?; Źródło: screen Youtube

Krystyna Janda to niekwestionowana królowa polskiego kina. Debiutowała u Andrzeja Wajdy, a jej talent docenili zarówno widzowie, jak i krytycy. Wajda często angażował aktorkę do swoich dzieł, przy których miała okazję pracować z najlepszymi i szlifować swój warsztat aktorski. To własnie współpraca z najlepszym polskim reżyserem otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery, której zwieńczeniem było przyznanie Jandzie Złotej Palmy w Cannes.
Podobnie jak w aktorstwie, Janda bardzo szybko odnalazła się w nowych kanałach komunikacji z fanami. Jest bardzo aktywna na Instagramie. Ostatnio sporo emocji wzbudziło w fanach zdjęcie wrzucone przez Jandę właśnie na ten popularny portal.

Źródło: screen Youtube
Zdjęcie księżnej Diany z Harrym i Williamem; Źródło: screen Youtube

Jest to zdjęcie z rodzinnego archiwum aktorki, na którym pozuje wraz z dwoma synami: Jędrzejem i Adamem. Na zdjęciu widać rodzinną sielankę. Na biało-czarnej fotografii rodzinnej widać też dwa psy. Aktorka uśmiecha się beztrosko, a jej urodę podkreślają krótkie włosy.
Fanom aktorki zdjęcie natychmiast skojarzyło się z inną fotografią. Niektórzy doszukai się w niej podobieństwa do starego zdjęcia księżnej Diany i jej synów: Williama i Harrego. Zdjęcie royalsów zrobiono co prawda w innej scenerii, ich stroje są bardziej formalne a fotografia kolorowa. Nie sposób jednak nie odnieść wrażenia, że obie pamiątki są podobne. Jak podkreśla portal Plotek, szczególną uwagę przyciągają fryzury obu gwiazd- bardzo do siebie podobne.
Zdjęcie Jandów można zobaczyć na oficjalnym profilu Krystyny na Instagramie.

O tym pisaliśmy ostatnio: Stacje telewizyjne zapowiadają, że w sylwestrową noc widzów czeka niesamowite widowisko. Jedną z gwiazd, które wystąpią jest Doda

To może Cię zainteresować: "Ranczo” już niebawem będzie można obejrzeć na Netflixie. Aktorzy grający w kultowej produkcji nie kryją ogromnego oburzenia. O co chodzi

Warto wiedzieć: Rządzący właśnie wydali ponad 15 milionów złotych. Internauci są niebywale oburzeni celem, na który przeznaczone zostały fundusze