Zaskakujące informacje z kraju. Rządzący właśnie wydali ponad 15 milionów złotych! Internauci są niebywale oburzeni celem, na który przeznaczone zostały fundusze... Na co zatem przeznaczono aż taką sumę?

Trwająca od miesięcy dynamicznie rozprzestrzeniająca się pandemia groźnego koronawirusa dała w kość niemalże każdej branży.

Wiele przedsiębiorstw upadło, a ludzie zaczęli być masowo zwalniani z pracy. Właściciele działalności mogli liczyć na projekt tarczy antykryzysowej, jednak dla wielu okazał się niewystarczający.

Rządzący raz po raz zapowiadali, że w sytuacji, w której się znajdujemy pieniądze należy przeznaczać tylko i wyłącznie na najpotrzebniejsze sprawy.

Okazuje się, że jest jednak inaczej...

Rząd wydał ponad 15 milionów złotych na... nagrody pracownicze?

Tak, to prawda! Jak donoszą media, rządzący przeznaczyli ostatnio 15,5 miliona złotych z budżetu państwa na podwyżki i nagrody pracownicze dla urzędników ministerstw.

Internauci nie kryją ogromnego rozgoryczenia i oburzenia tą sytuacją, ponieważ jeszcze kilka miesięcy temu premier Mateusz Morawiecki sam stwierdził, że czas pandemii "to nie jest czas na nagrody, premie, podwyżki". Dlaczego więc podjęto taką decyzję teraz?

Mateusz Morawiecki/ screen youtube
Mateusz Morawiecki/ screen youtube
Mateusz Morawiecki/ screen youtube