Pandemia w Polsce codziinnie przynosi kolejne zakażenia, utrudnienia i kwarantanny. Specjaliści zapowiadają, że w lutym i marcu mogą nas czekać wzrosty zachorowań i trzecia fala pandemii. Nie każdemu jednak staje to na drodze do decyzji – Kuba Wojewódzki wybiera inwestowanie w ryzykowne projekty podczas pandemii.

Kuba Wojewódzki, mimo pandemii koronawirusa, postanowił zainwestować swoje pieniądze w projekt w Gdyni, który ma zacząć funkcjonować już w przyszłym roku! O co chodzi i jaki to projekt Wojewódzkiego czeka na realizację w mieście nadmorskim?

Inwestycją tą jest restauracja! Wojewódzki otworzył już dwa lokale w innych miastach – Warszawie i Wrocławiu, a teraz przyszedł czas na restaurację nad morzem!

Lokal ,,Niewinni czarodzieje 3.0” to wspólny projekt Wojewódzkiego z jednym z popularnych restauratorów Dawidem Kwidzyńskim. Wybrali idealne miejsce na lokal! Bo… będzie to w samym centrum Gdyni! Więc klienci będą mieli blisko do plaży!

Lokal przejmują oni po restauracji, która się tam mieściła – Vertigo. Jak zapowiadają właściciele, nowe miejsce będzie nowoczesne, loftowe, jednak nic więcej nie zdradzają. A co do menu – nie jest pewne i nie wychodzą na jaw plany, można przypuszczać ze będą to dania ryne, jednak są także przypuszczenia, że miejsce będzie inspirowane street foodem.

Może cię zainteresować:Najnowsze fakty dotyczące ślubu Wiśniewskiego i Mandaryny właśnie ujrzały światło dzienne. Nikt o tym nie wiedział przez 17 lat

W tym tygodniu:Rodzina spełni ostatnią wolę Katarzyny Łaniewskiej. To niewiarygodne, o co prosiła znana aktorka

Warto wiedzieć:Dobre wiadomości dla seniorów. W przyszłym roku trafią do nich wyższe świadczenia