Dziennikarz z zamiłowania, z wykształcenia inżynier elektroniki swoje pierwsze kroki w mediach stawiał przy okazji współpracy z radiową Trójką, jednak to na antenie PR1 zdobył popularność, biorąc udział w projekcie o znanym wszystkim tytule "Lato z radiem".

Tadeusz Sznuk to charakterystyczny głos i niezwykła inteligencja

Tadeusz Sznuk/YouTube
Tadeusz Sznuk/YouTube
Tadeusz Sznuk/YouTube

Pracę jako gospodarz programu "Jeden z dziesięciu" zaczął w latach 70. i z powodzeniem działa tam do dzisiaj. Jest ulubieńcem widzów dzieki swojemu spokojowi i inteligentnemu poczuciu humoru, co wiemy oglądając prowadzony przez niego program, w którym największą wartość stanowi szeroka wiedza z wielu dziedzin. Niewiele jednak możemy powiedzieć o życiu prywatnym i rodzinie Tadeusza Sznuka, gdyż dziennikarz niezbyt ochoczo opowiada o tym podczas wywiadów.

Jak się udało ustalić mediom, prowadzący "Jeden z dziesięciu" ma szczęśliwą i liczną rodzinę, w której kilka lat temu pojawiły się także wnuki. Jak jego zdaniem radzi sobie w roli dziadka?

Dostałem od znajomych koszulkę z napisem "Najlepszy dziadek na świecie". Choć tak naprawdę w to nie wierzę, więc jej nie noszę, by nie usłyszeć protestu. No ale dogadujemy się.

Według ustaleń "Super Expressu", dzieci Tadeusza Sznuka nie planują iść w jego ślady, gdyż jak sam stwierdził w wywiadzie, wynika to z ich obserwacji pracującego w mediach taty. W związku z tym, córka dziennikarza jest psychologiem społecznym, a synowie ukończyli studia informatyczne.

Co o tym sądzicie? Śledzicie program "Jeden z dziesięciu"?

O tym się mówi: 7 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia opublikowało niewiarygodnie złe wiadomości. Czeka nas kolejna fala strachu

Zerknij tutaj: Były premier Polski Donald Tusk napawa się chwilami z wnuczką. Czy zechce całkowicie oddać się roli głowy rodziny

Nie przegap: Anna Lewandowska wymachuje wielkim brzuchem i potężną pupą. Co tym razem promuje trenerka