W naszych skrzynkach czai się naprawdę wiele. Każdy z nas co jakiś czas musi opróżniać skrzynkę na listy, która zasypana jest milionem ulotek. Większość z nich to oczywiście usługi. Czasami jednak zdarza się, ze znajdujemy coś, czego się nie spodziewamy. Tak jest w przypadku uroczych karteczek od poszukujących mieszkań.

Warszawiacy otrzymują ulotki. Screen Pikio.pl
Warszawiacy otrzymują ulotki. Screen Pikio.pl

Rynek nieruchomości działa naprawdę prężnie. Agenci oraz firmy prześcigają się w coraz to lepszych i cwańszych rozwiązaniach pozwalających na pozyskanie nieruchomości. Ostatnio w Warszawie panuje trend na ‘młode małżeństwo”. Mieszkańcy stolicy bywa zmęczeni działaniami agentów nieruchomości. Niegdyś wykorzystywano różne praktyki do pozyskania mieszkania w pożądanej okolicy. Często wywieszano zwyczajne ogłoszenia z informacją o tym, ze chętnie wejdziemy w posiadanie nieruchomości znajdującej się w okolicy. Nie ma przecież nic lepszego niż poczta pantoflową.

Warszawiacy otrzymują ulotki. Screen Pikio.pl
Warszawiacy otrzymują ulotki. Screen Pikio.pl

Niestety coraz częściej osoby prywatne, które maja nieprzyjemne doświadczenia lub nie wiedza na czym polega praca agencji obracającej nieruchomościami, chcą unikać kontaktu z biurem i sprzedać lokal również osobie fizycznej. Często obawiają się tego, ze będą na tym stratni i nie chcą płacić prowizji biurom. Okazuje się, ze agencje zdaja sobie sprawę ze swojej pozycji. Wychodzi na to, ze udało im się ją przechytrzyć. W skrzynkach na listy Warszawiacy coraz częściej otrzymują ulotki, które s malowane ręcznie. Na kartkach najczęściej możemy przeczytać, ze nadawca jest młode małżeństwo, które poszukuje mieszkania właśnie w tej okolicy. Jak się później okazuje mamy do czynienia z agentem nieruchomości. Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?

Warszawiacy otrzymują ulotki. Screen Pikio.pl
Warszawiacy otrzymują ulotki. Screen Pikio.pl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OJCIEC UCZENNICY W TRAKCIE NAUKI ZDALNEJ ZROBIŁ COŚ DZIWACZNEGO. NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI, A TATA DZIEWCZYNKI STAŁ SIĘ GWIAZDĄ INTERNETU! CO ZROBIŁ

O tym się mówi w Polsce: ZNÓW POJAWIĄ SIĘ MASOWE UTRUDNIENIA DLA WIELU POLAKÓW. WSZYSTKO ZACZNIE SIĘ JUŻ 13 GRUDNIA. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE. TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ TŁUMÓW