Doniesienia o skandalu ze zdradą budzą poważne wątpliwości co do związku pary, który wcześniej był uważany za jedno z najsilniejszych małżeństw w rodzinie królewskiej. Oto spojrzenie na domniemany romans księcia Williama i Hanbury oraz jego wpływ na jego małżeństwo z Kate, księżną Cambridge.

Kim jest Rose Hanbury?

YT

Hanbury jest byłą modelką i żoną markiza Cholmondeley, starszego o 23 lata mężczyzny. Zanim pobrała się z markizem Cholmondeley, Hanbury miała już powiązania z rodziną królewską.

Na przykład jej babcia była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa w 1947 roku. Kręci się również w tych samych kręgach towarzyskich, co wielu członków rodziny królewskiej, w tym William i Kate, którzy nazywają ją przyjaciółką.

Hanbury mieszka również w luksusowej rezydencji w pobliżu wiejskiej posiadłości księcia i księżnej Cambridge, Anmer Hall. Dom został zbudowany w XVIII wieku dla premiera Wielkiej Brytanii i znajduje się niecałe pięć kilometrów od domu księcia Williama i Kate.

Pomiędzy związkami Hanbury z rodziną królewską i bliskością ich domów ma sens fakt, że nawiązała bliską przyjaźń z Williamem i Kate. Ona i jej mąż mają również dzieci w tym samym wieku, co dwoje najstarszych dzieci Cambridge - Prince George i Princess Charlotte.

Niestety ta przyjaźń wywołała później plotki, że Hanbury i William mieli romans. Doniesienia o tym, jak William zdradził Kate po raz pierwszy pojawiły się wiosną 2019 roku. W tamtym czasie źródła wewnętrzne twierdziły, że William zdradzał Kate, kiedy była w ciąży z księciem Louisem, trzecim dzieckiem pary.

Kate urodziła Louisa wiosną 2018 roku, co oznacza, że ​​domniemany romans Williama trwał cały rok, zanim prasa o tym podniosła. Nie trzeba dodawać, że plotki o romansie wstrząsnęły idealnym małżeństwem pary i podały w wątpliwość ich wspólną przyszłość.

Jeśli chodzi o Williama, źródła podają, że „wyśmiewał się” z plotek i zapewniał Kate, że „do niczego nie doszło”. Znawcy zauważyli również, że William i Kate mają wzloty i upadki w swoim związku, tak jak każda para.

Plotki o romansie pojawiły się po raz pierwszy po tym, jak Kate i Hanbury najwyraźniej doświadczyły trudności i konfliktu w swojej relacji. Źródła twierdziły, że romans był powodem, dla którego Kate unikała Hanbury.

William i Kate nie odnieśli się publicznie do skandalu związanego ze zdradą. Źródła podały, że rozważali podjęcie kroków prawnych przeciwko tabloidom, ale ostatecznie zdecydowali się odpuścić. Zamiast tego po prostu zdecydowali się „zignorować” plotki, które ostatecznie ucichły.

Nie jest jasne, jaka jest sytuacja między Hanbury a Cambridges, chociaż od czasu pojawienia się plotek zauważono ją podczas kilku królewskich sporów.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: ZUS wznawia wysyłanie ubezpieczonych na rehabilitacje. Które sanatoria znalazły się na liście i jakie warunki trzeba spełnić, by pojechać

Zerknij: Dobra wiadomość dla seniorów. Ministerstwo Zdrowia już postanowiło o sporych zmianach w programie darmowe leki 75+. O co chodzi