Maciej Dowbor zdecydował się na udzielenie intymnego wywiadu portalowi Dad Hero. Prezenter opowiedział w nim miedzy innymi o tym, jak radzi sobie w tym ciężkim okresie pandemii. Zdradził także to, czy może liczyć na pomoc matki.

Marcin Dowbor o trudnej pandemicznej codzienności

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor / YouTube:  Dowbory Be Happy
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor / YouTube: Dowbory Be Happy

Maciej Dowbor to znany, 42-letni dziennikarz i prezenter. Od 2005 roku pracuje w telewizji Polsat. Maciej Dowbor urodził się 22 grudnia 1978 roku. Jest synem znanej gwiazdy, Katarzyny Dowbor, oraz profesora nauk matematycznych, Piotra Dowbora. Skończył studia dziennikarskie. Pracował w radiu oraz telewizji.

Od 2001 roku pracował dla TVN i TVN24. Był prezenterem i redaktorem sportowym, a następnie współprowadzącym „Pytania na Śniadanie” w TVP. Od 2005 roku pracował dla Polsatu.

Maciej Dowbor nie ukrywa, ze pandemia koronawirusa nieco uszczupliła jego budżet. Nie jest tajemnica, że aktualnie branża rozrywkowa ma nieco mniej pracy niż zazwyczaj. Jak wiec radzi sobie dziennikarz?

Jak zdradził Maciej Dowbor, on jako ekstrawertyk cierpi na brak kontaktów społecznych. Mimo iż wychodzi do pracy do radia, nie spotyka się tak z innymi współpracownikami. Brakuje mu kontaktu z kolegami z pracy. To doskwiera mu najbardziej.

Ponadto Maciej Dowbor wyjawił, ze na pandemii koronawirusa znacznie ucierpiało życie zawodowe jego zony. Jak zdradził prezenter, przed pandemią Joanna Koroniewska zagrała około 100 spektakli rocznie a w 2020 roku zaledwie kilkanaście. Jak wyznał na szczęście udaje im się spłacać zaczerpnięty we firanach kredyt. Bez pomocy matki.

Konflikt w rodzinie Dowborów, źródło: Jastrząb Post
Konflikt w rodzinie Dowborów, źródło: Jastrząb Post
Konflikt w rodzinie Dowborów, źródło: Jastrząb Post

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCA DECYZJA W JEDNYM ZE STOŁECZNYCH SZPITALI. Z DNIA NA DZIEŃ ZAMKNIĘTO PORADNIĘ, PACJENCI NIE MAJĄ DOSTĘPU DO OPIEKI I LEKARSTW

O tym się mówi w Polsce: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO

O tym się mówi na świecie: KONIEC SPORU MIĘDZY MEGHAN I KATE. ŻONY DWÓCH BRACI W KOŃCU SIĘ POGODZIŁY. PRZYCZYNĄ TRUDNE DOŚWIADCZENIA

Z życia gwiazd: MONIKA ZAMACHOWSKA MÓWI WPROST, CO MYŚLI NA TEMAT TŁUMÓW W GALERIACH HANDLOWYCH. INTERNAUCI DZIWIĄ SIĘ JEJ SŁOWOM. FANKA ZARZUCIŁA JEJ HIPOKRYZJĘ