O problemach zdrowotnych Zygmunta Chajzera Polacy dowiedzieli się zaledwie przed czterema dniami z mediów społecznościowych jego syna- Filipa. Początkowo panowie nie zdradzali szczegółów dotyczących zdrowia Chajzera-seniora. Wiadomo było tylko tyle, że trafił do szpitala, gdzie czeka na poważną operację. Okazało się także, że lekarze oceniali ją jako przeprowadzoną w ostatniej chwili.

Źródło: screen Youtube Uwaga! TVN
Filip Chajzer; Źródło: screen Youtube Uwaga! TVN

W czwartek, 29. listopada, Filip Chajzer opisał jak namówił ojca na rutynową wizytę u urologa. Mimo braku jakichkolwiek objawów, okazało się, że Chajzer-ojciec ma poważne problemy ze zdrowiem. Intuicja syna prawdopodobnie uratowała mu życie, ponieważ lekarz stwierdził, że gdyby zgłosił się za kilka miesięcy, choroba znacznie by postąpiła.

Źródło: screen Youtube tvnpl
Źródło: screen Youtube tvnpl

Dziś w końcu Zygmunt Chajzer podzielił się z fanami pozytywnymi wieściami- został wypisany ze szpitala. Uchylił też rąbka tajemnicy i ujawnił, że przeszedł operację nerki. Na szczęście zabieg udało się przeprowadzić bez najmniejszych komplikacji. Legendarny dziennikarz podziękował fanom za okazane wsparcie i podzielił się zdjęciem na dowód, że czuje się dobrze. Przyzał także, że przez tych kilka dni spędzonych w szpitalu zatęsknił za domowym jedzeniem- informuje portal SE.

Warto wiedzieć: Masowe szczepienia na koronawirusa. Wiadomo na jakich zasadach

Bądź na bieżąco z "Życiem": Trudne chwile w życiu Meghan i Harrego. Od jakiegoś czasu nie jest między nimi dobrze. O co chodzi

To Cię zainteresuje: Basia Kurdej-Szatan o dotacji dla artystów. Co takiego powiedziała