Ostatnia edycja kultowego już programu „Rolnik szuka żony” nie przestaje nas zaskakiwać. Zwroty akcji, które dostrzegają widzowie produkcji udowadnia, ze naprawdę wszystko jest możliwe.

Czy Martyna i Dawid są parą?

Wiele zainteresowania budzi relacja Dawida i kandydatki na jego żonę Martyny. Ostatnio rolnik zamieścił na Instagramie zdjęcie, które fani programu odebrali jednoznacznie. Miedzy nim a Martyną coś musi być na rzeczy.

Dawid z "Rolnika szuka żony" screen YT
Dawid z "Rolnika szuka żony" screen YT

Póki co widzowie „Rolnik szuka żony” mogą śledzić losy bohaterów w telewizji. Nie wiadomo czy Dawid zakończy swoja przygodę z programem szczęśliwy. Choć od czasu kręcenia show minęło już trochę czasu, Dawid musi trzymać swoje życie uczuciowe w tajemnicy aż do momentu finału. Internauci twierdza jednak, że rolnik znalazł już miłość.

Jak podejrzewają fani rolnika, mężczyzna związał się z Martyną, z którą relacja w programie nie była łatwa. Wiadomość o tym, że Martyna zamierza opuścić program doprowadziła Dawida do płaczu. Sytuacja była o tyle niepokojąca, że Dawid po wyjściu z randki aż osunął się na kolana i zaczął szlochać. W tym czasie uczestniczka czekała na niego siedząc na schodach. Jak dalej potoczy się ich relacja?

Jak twierdzą internauci miedzy nimi cos jest. Dawid zamieścił ostatnio w sieci zdjęcie, pod którym znalazł się komentarz uczestniczki. Co myślicie?

Jak informował portal "Życie": PRAWDZIWIE ZATRWAŻAJĄCA SYTUACJA POGOTOWIA WARSZAWSKIEGO. SPORZĄDZONO SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA W LICZBACH. TE DANE SĄ WRĘCZ NIE DO WIARY

Przypomnij sobie: MOCNY KOMENTARZ PROFESORA KRZYSZTOFA SIMONA W SPRAWIE OBOSTRZEŃ W GRUDNIU I STYCZNIU. ZDANIEM SPECJALISTY SĄ ONE NIELOGICZNE I NIEZROZUMIAŁE. NIE ZOSTAWIŁ NA NICH SUCHEJ NITKI

Z życia gwiazd: JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁA RELACJA KSIĘŻNEJ DIANY I KAMILI? WIDZOWIE POPULARNEGO SERIALU SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK KSIĘŻNA ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA W PRODUKCJI