Wszyscy wiemy, że Andrzejki są niesamowitą, magiczną nocą tylko raz do roku, podczas której pierwsze skrzypce grają horoskopy, wróżby i przepowiadanie przeszłości. Co spotka nas tej nocy i w ciągu kolejnych dni? O tym mówi horoskop andrzejkowy sporządzony przez „Super Express”!

Tegoroczne Andrzejki będą wyjątkowe, gdyż przez pandemię raczej niewiele osób zdecyduje się na świętowanie. Zatem warto sprawdzić, co jest zapisane w gwiazdach.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Barany mogą liczyć na naprawdę dobry w niemal każdej sferze życia i powinny wykorzystywać wszelkie dobre okazje. Jedyne w miłości trzeba uważać, bo choć na zainteresowanie płci przeciwnej narzekać nie można to nie jest właściwy moment na pełne zaangażowanie. To praca powinna być centrum uwagi, bo to, co wypracujemy teraz będzie przynosiło plon w przyszłości.

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Koniec roku będzie dla Byków trudny, bo skore będą do złych nastrojów i chandry. Nie warto zbyt mocno angażować się teraz uczuciowo, szczególnie, jeśli dawna miłość sobie o nas przypomni. W pracy nie będzie łatwo, trzeba będzie mocno ruszyć do przodu. To dobry czas na spółki i współpracę, by odnieść spore korzyści finansowe.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Bliźnięta poczują się mocno przeciążone i przepracowane. Niestety, dla tego znaku nie będzie to dobry czas- ani w miłości, ani w pracy, bo lepiej w chwili obecnej nie wychodzić przed szereg, ani w finansach – dobre okazje do zarobkowania i zmiany pracy pojawią się dopiero na wiosnę. Lepiej przeczekać ten trudny moment.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Raki będą brylować w pracy, a ich życie zawodowe rozkwitnie jak dawno. Jeśli pojawią się nowe propozycje, w tym awans – nie trzeba się wahać. W miłości lepiej nie ulegać porywom serca, a przyjmować rzeczywistość spokojnie. Jeśli chodzi o finanse lepiej nie przesadzać aż do wiosny. Raki będą się obawiać o stan konta aż do wiosny.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

W miłości Lwy będą zachowawcze aż za bardzo, ale po nowym roku rozsądek ucieknie na rzecz wielkiego uczucia. W pracy Lwy będą niczym filary całej firmy, ale szefowie spod tego znaku mogą się mierzyć z krytyką pracowników za zbytnią sztywność. Finansowo kolejne tygodnie zapowiadają się świetnie!

fot. Pxhere

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panny będą zdecydowanie w centrum uwagi. Staną się gwiazdami w towarzystwie i każdy będzie chciał ogrzać się w ich blasku. W miłości trzeba będzie się postarać, druga strona podchodzi do znajomości z dystansem i na chłodno. W pracy jednak nie najlepiej – pojawią się czarne chmury. Grozi utrata pracy lub zdegradowanie bez naszego wpływu. Warto teraz kontrolować wydatki i rezygnować z niepotrzebnych.

Waga (23 września - 22 października)

Wagi będą potrzebować czasu dla siebie i wyciszenia. Trzeba pomyśleć o własnych korzyściach. Jeśli w miłości się nie układa to lepiej dać sobie z nią spokój. W pracy niezbyt dobrze i warto poświęcić ten czas na wzmocnienie samego siebie i stanu ducha. Pomysły biznesowe lepiej odłożyć na przyszły rok. To nie jest dobry czas.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

W życiu Skorpionów maraton zmian i wiele będzie zależeć od ich postawy. Choć w miłości wydają się odważne i otwarte to mają masę kompleksów. Sprawy uczuciowe będą teraz w niezbyt dobrej kondycji, warto poczekać. W pracy dosłowny młyn, co jednak przełoży się na spore zyski i dobrą perspektywę finansową.

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelce obecnie bujają w obłokach, zapominając o bożym świecie, bliskich, znajomych, a do większości spraw brakuje im dystansu. W miłości znów zastój, a targają Strzelcami lęki, które powodują, ze o dobry związek trudno. W pracy trzeba zastanowić się nad zmianami, jednak do tego wymagana jest spora odwaga. Obecnie lepiej nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Ciemny okres przed Koziorożcami, które mają tendencję do umartwiania się. Sprawy sercowe będą psuły same, będąc skore do pokazywania się jako nieszczęśnicy. Jeśli praca nie sprawia satysfakcji to czas najwyższy ją zmienić. Przez zawirowania zawodowe pieniądze nie będą się Koziorożców trzymać.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki będą musiały się zmierzyć z nieprzyjemną sytuacją, która będzie mieć wpływ na rodzinę i przyjaciół. Warto jednak również zejść trochę na ziemię, bo zauroczona Wodnikiem osoba nie będzie myśleć o tym, by wiązać się z kimś bujającym w kosmosie. Życie zawodowe będzie nudne i przewidywalne, ale artyści będą mogli się naprawdę cieszyć pracą. Przy inwestowaniu warto wszystko dobrze przemyśleć i szukać haczyków.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby czeka istna rewolucja w życiu o nieznanym do tej pory rozmachu! Ryby nabiorą dystansu, przestaną wreszcie się samobiczować. Warto jednak nie podchodzić w sprawach miłosnych zbyt lekko do partnera, bo może się to źle skończyć. W pracy stagnacja, ale nie jest to nic przykrego. Za to jest to doskonały czas na wszelkiego typu inwestycje. Jednak trzeba zachować czujność.

fot. PickPik

Jak informował portal "Życie": NIEZWYKLE WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW. JUŻ NIEBAWEM SYSTEM ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH ULEGNIE DIAMETRALNYM ZMIANOM. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCA PRAWDA O ŻYCIU UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW AKTORA WYSZŁA NA JAW PO LATACH! LEON NIEMCZYK SKRYWAŁ WIELE TAJEMNIC I NIE BYŁ BOGACZEM

Portal "Życie" pisał również: CAŁKIEM NOWY PROGRAM ROZRYWKOWY W TELEWIZJI POLSKIEJ. WIADOMO, KTO BIERZE W NIM UDZIAŁ. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU