Najnowsze informacje o Joannie Moro. Kobieta postanowiła opowiedzieć więcej swoim fanom o trzeciej ciąży. Przyznała, że kosztowało ją to naprawdę wiele wyrzeczeń. O czym mówi kobieta?

Jak wiadomo, Joanna Moro należy do grona najbardziej uznanych i popularnych

Prezenterek telewizyjnych w kraju. Ponadto, kobieta jest również aktorką zarówno filmową, jak i teatralną, a swoich sił próbowała także w muzyce. Prywatnie Joanna Moro związana jest z Mirosławem Szpilewskim, z którym doczekała się trójki dzieci: Mikołaja, Jeremiasza, którzy aktualnie znajdują się w wieku szkolnym, a także Ewy, która przyszła na świat na początku tego roku.

Kobieta w jednym z udzielonych ostatnio wywiadów postanowiła otwarcie opowiedzieć o swoim macierzyństwie. To, co powiedziała nie było znane wielu osobom...

Szczere wyznanie Joanny Moro o macierzyństwie

Prezenterka telewizyjna wyznała, że nie planowała zakładać dużej rodziny. Decyzja o trzecim dziecku nie należała do najłatwiejszych i kosztowała ją wiele wyrzeczeń - o czym mowa?

- Nie planowałam tego. Dobrze, że jest 9 miesięcy na przyzwyczajenie się do każdego dziecka. Decydując się na trzecie, wiedziałam, że to będzie mocny kop - mówiła Joanna Moro.

Kobieta od lat bardzo dba o swój wygląd i figurę. Powiedziała, że w trakcie trzeciej ciąży uświadomiła sobie, że już nie będzie mogła chodzić tak często na treningi oraz do pracy. Konsekwencją tego są – co oczywiste – mniejsze przychody, zatem decydując się na większą rodzinę należy liczyć się z tym, że trzeba zacząć prowadzić skromniejsze życie.

fot. pomponik.pl