Adama Małysza chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Były skoczek narciarski stał się jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Mężczyzna jest legendą, którą podziwiają tysiące ludzi na całym świecie.

Czym Adam Małysz zajmuje się na skoczni?

Sportowiec zakończył swoją karierę w skokach narciarskich w 2011 roku. Wtedy spróbował swoich sił w wyścigach rajdowych. Obecnie Adam Małysz pracuje jako dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim.

Mężczyzna z przyjemnością wrócił na skocznie. Teraz podróżuje z polską kadrą po skoczniach zlokalizowanych na całym świecie.

Adam Małysz i Iza Małysz. Źródło: Instagram
Adam Małysz i Iza Małysz. Źródło: Instagram
Adam Małysz i Iza Małysz. Źródło: Instagram

Obecność Adama Małysza pomaga nawet doświadczonym zawodnikom. W końcu Orzeł z Wisły nie jedno już widział i przeżył na skoczni.

Były polski sportowiec zdradził zaskakującą ciekawostkę

Okazuje się, że Adam Małysz w wolnym czasie robi nawet zawodnikom… zdjęcia! Na swoim Instagramie były skoczek narciarski opublikował post, w którym zdradził, że tego dnia łączył przyjemne z pożytecznym.

Jednak nie jest to jedyna rzecz, którą Adam Małysz robi, gdy ma odrobiną wolnego czasu. Orzeł z Wisły odpowiada czasem za pomiar wiatru i odległości zawodników.

Widać praca na skoczni sprawia Adamowi Małyszowi dużo radości. Orzeł z Wisły może wrócić wspomnieniami do wspaniałych lat, gdy bił rekordy skoczni i zwyciężał na skoczniach świata.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO