Satu Nordling Gonzalez mieszka w Szwecji, jej mąż Andreas jest Urugwajczykiem. Razem wychowują trzech synów i sześć córek. Mamie udało się urodzić wszystkie te dzieci przed 35. urodzinami. Subskrybenci na Instagramie zauważają, że pomimo dużej liczby urodzeń kobieta wygląda świetnie.

Od trzynastu lat chodzi w ciąży

W tym samym czasie rzadko przesyła swoje zdjęcia, znacznie bardziej szczęśliwa kobieta uwielbia pokazywać swoje dzieci - od 4 miesięcy do 12 lat. Ustawia je na zdjęciu w linijce, podpisuje imiona i wiek dzieci, których liczba dla tak młodej matki oczywiście zaskakuje.

Tylko jedna ciąża z Satu zakończyła się narodzinami bliźniaków - teraz chłopcy mają 10 lat. Wraz ze wszystkimi innymi dziećmi kobieta za każdym razem doświadczała trudności związanych z rodzeniem dziecka. Gonzalez przyznaje, że wychowanie tylu dzieci nie jest łatwe. Dziękuje mężowi za pomoc, jaką otrzymuje od niego każdego dnia.

Kobieta nie ukrywa, że od zawsze marzyła o wielkiej rodzinie i domu pełnym krewnych.

Kocham moją rodzinę całym sercem. Moje dzieci są dla mnie wszystkim. Już jako mała dziewczynka wyobrażałam sobie dużą rodzinę.

Ale czasami nadal czuje się zmęczona. Bycie matką to ogromna praca i poświęcenie. Czasami uczucie zmęczenia ogarnia ją jeszcze przed śniadaniem. Jednak uśmiech i miłość dzieci to najlepsza nagroda za opiekę nad nimi.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany

Zerknij tutaj: Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znamy wszyscy. Jeden z bohaterów popadł w konflikt z prawem. O co chodzi