Film „W pustyni i w puszczy” niegdyś był prawdziwym hitem. Na pierwszy plan wysuwały się postacie Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison, grane przez dziecięcych aktorów.

Szczególną uwagę należy zwrócić na tę drugą postać, a także jej odtwórczynię. Choć w dalszym ciągu związana jest z aktorstwem i można oglądać ją m.in. w „Pierwszej miłości” czy „M jak miłość”, to jednak najbardziej zapamiętana jest – i zapewne pozostanie – jej rola sprzed lat.

To nieprawdopodobne, jak wygląda Nel z filmu „W pustyni i w puszczy”.

Karolina Sawka obecnie ma już 28 lat. Jak zauważa portal Lelum, patrząc na jej aktualne zdjęcia, ciężko jest uwierzyć w to, jak mocno zmieniła się przez lata. Jej uroda jest niespotykana.

Karolina Sawka związała się z aktorstwem na dobre, poza grą w serialach można zobaczyć ją także na deskach teatru.

Dziewczyna zachwyca swoją niespotykaną urodą

Po premierze „W pustyni i w puszczy” wiele osób uważało, że filmowa Nel zrobi wielką karierę. Dziewczyna miała jednak inne plany - skutecznie i na długo zniknęła ze świata polskiego show-biznesu.

Karolina Sawka wróciła na ekrany dopiero po liceum, gdy dostała się do łódzkiej filmówki.

Obecnie związana jest ze światem mediów. Poza talentem nie można odmówić jej niesamowitej urody. Kolejne zdjęcia Karoliny Sawki zachwycają fanów – trzeba przyznać, że ma naprawdę zachwycającą urodę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO