Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Małżeństwo wraz z córeczką, Klarą, spędzało kwarantannę w Niemczech, korzystając z wolnego czasu, którego na co dzień nie mają zbyt wiele. Anna i Robert mają spory dom, a także ogród.

Niedawno Ania i Robert pojawili się w transmisji na żywo z Mariną Łuczenko i Wojtkiem Szczęsnym. Podczas spotkania, które ich fani mogli oglądać na Instagramie, wspominali, że Klara z niecierpliwością czeka na rodzeństwo i codziennie pyta, kiedy kolejne dziecko Lewandowskich przyjdzie na świat.

Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko

Marzenia Klary Lewandowskiej w końcu się spełniły – to już pewne, Anna Lewandowska urodziła drugie dziecko. Ona oraz Robert Lewandowski zostali rodzicami po raz drugi.

Z treści posta, którego Anna Lewandowska napisała na Instagramie, wynika, że i ona spodziewała się drugiej pociechy nieco szybciej, a poród nastąpił po terminie. Jednak teraz w końcu rodzina Lewandowskich jest w komplecie.

Robert Lewandowski opublikował już przejmujące zdjęcie z małą córeczką na rękach. Fani są wzruszeni. Przy okazji piłkarz ujawnił imię swojej drugiej pociechy.

„Witaj skarbie. Witamy na świecie Laura. Świetnie się spisałaś mamusiu” – podpisał zdjęcie, na którym przytula dziecko zawinięte w malutki kocyk.

Fani oraz inne gwiazdy pospieszyli z gratulacjami dla Ani oraz Roberta Lewandowskich. My również się do nich przyłączamy!

Przypomnij sobie o… KASIA KOWALSKA GRA SWOIM FANOM NA NOSIE? OLA KOWALSKA ZABLOKOWAŁA PROFIL, ŻEBY NIE OTRZYMYWAĆ KOMENTARZY OD ZBULWERSOWANYCH INTERNAUTÓW

Jak informował portal Życie: RANNY ŁOŚ ZOSTAŁ ZNALEZIONY NA ULICACH SOSNOWCA. SPRAWY PRZYBRAŁY NIEOCZEKIWANY BIEG

Portal Życie pisał również o… ZENEK I DANUTA MARTYNIUKOWIE BOJĄ SIĘ O ŻYCIE SWOJEGO SYNA. WSZYSTKO PRZEZ TO, CO PRZECHODZI OBECNIE DANIEL