Jak podaje "WTV", wokalista zespołu VOX Witold Paszt, który obecnie zasiada w loży jurorów popularnego talent show "The Voice Senior", na swoim koncie na Instagramie wyjaśnił swoje osłabienie i znaczny spadek wagi. To wyznanie może jeszcze bardziej wystraszyć tych, którzy i tak już się boją choroby wywoływanej przez koronawirusa, czyli COVID-19.

"Wirus odebrał mi siłę"

Mainstreamowe media wciąż huczą o długiej transmisji na żywo Edyty Górniak, która świadomie i z pełną odpowiedzialnością opowiedziała, co sądzi o obecnej sytuacji w Polsce i na świecie. Jedni szydzą z jej rad na zachowanie zdrowia i dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, inni absolutnie się z nią zgadzają.

W swoim najnowszym wpisie przy zdjęciu z planu "The Voice Senior", wokalista zespołu Vox i juror tegoż programu, opisał swoje samopoczucie podczas zmagania się z COVID-19, oraz po ustaniu choroby. Jak przyznał, stracił sporo na wadze, a osłabienie dało mu mocno w kość. Opisał też troskę, z jaką zajęto się nim na planie talent show po powrocie do pracy po zakończeniu okresu objawów COVID-19.

(...) Na szczęście udało się mi wrócić na czas na plan po przechorowaniu COVID 19 🤒 Wspaniałe dziewczyny z teamu @olganejbauer_makeupartist @edyta_wasilewska_hairstylist i cała ekipa programu robiła wszystko, bym przed kamerą wyglądał i czuł się dobrze. Jak zawsze pięknie im dziękuję! 🙏🏼 Ale był to dla mnie trudny dzień. Wirus odebrał mi siłę, oddech i parę kilogramów (!), czasem kilka kroków to wyzwanie. Cieszę się, że udało mi się pokonać to cholerstwo, ale wiem, że przede mną teraz dłuższa chwila na powrót do formy. (...)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Witold Paszt (@witoldpaszt)

Napomniał też Polaków, by stosowali się do zaleceń sanitarnych podkreślając, że COVID-19 to nie żarty, ani żaden spisek. To ostatnie zostało przez niektóre tabloidy podciągnięte pod swoistą ripostę w stronę wypowiedzi Edyty Górniak o światowym spisku przeciwko ludzkości. Każdy, kto poświęcił trochę czasu na szukanie informacji o obecnej sytuacji zrozumie, co artystka miała na myśli.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Czy królowa Elżbieta II zobaczy jeszcze prawnuka? Zaskakujące doniesienia z Wielkiej Brytanii

Zerknij: Magdalena Ogórek opublikowała na Twitterze informację, która mocno zainteresuje fanów Roberta Lewandowskiego. Nikt się tego nie spodziewał