Pewnego razu w Indiach kobieta poznała dziewczynę imieniem Munny, miała ogromną bliznę na czole i nikt nie chciał jej z tego powodu adoptować. Kristen zdała sobie sprawę, że nie wróci do domu bez dziecka i po pewnym czasie ją adoptowała. Początkowo Munny była bardzo skryta i nieśmiała, ale kobieta nadal znajdowała do niej podejście.

Kilka lat później Kristen adoptowała kolejne dziecko o imieniu Durga. Dziecko zostało znalezione na wysypisku, i w czasie swojego krótkiego życia bardzo cierpiało. Twarz miała okaleczoną, prawie nie miała nosa, prawdopodobnie z powodu owadów i bezpańskich zwierząt, które maluch napotkał, mieszkając na ulicy.

Kiedy ktoś opublikował historię tej rodziny w mediach społecznościowych, wszystko to zostało nagłośnione w telewizji. Wiele osób dowiedziało się o Kristen i jej córkach i chciało im pomóc.

Chirurdzy plastyczni z miejscowego szpitala zaoferowali wykonanie operacji dla Munny całkowicie bezpłatnie. Teraz na czole dziewczynki nie ma dużej i strasznej blizny, a zamiast niej, jest ledwo zauważalna smuga.

Druga z dziewczynek postanowiła poddać się operacji, gdy będzie starsza, więc do tej pory nosi protezę, dzięki której nie różni się od innych dzieci.

Jednak najprawdopodobniej wygląd dziewcząt pozostawał na drugim planie w porównaniu ze zmianami, jakie zaszły w ich życiu. Dzięki tej kobiecie dziewczyny stały się szczęśliwe! Zobacz, jakie zmiany zaszły u dziecka!

Ta kobieta obdarzyła je ciepłem, życzliwością, troską i miłością i mamy nadzieję, że zainspiruje wielu ludzi do dobrych uczynków.