Mazurska rezydencja Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich, z pewnością mogłaby być obiektem westchnień wielu miłośników ciszy, sporej przestrzeni, spokoju od miejskiego zgiełku, a przede wszystkim przebywania na łonie matki natury.

Niesamowita przestrzeń i ogrom zieleni

Hektary, na których znajduje się posiadłość na Mazurach z pewnością nie dały się zdobyć państwu Kwaśniewskim tak łatwo.

se.pl

Super Express podaje, że wspaniały, wielki ogród, oraz budynek w rustykalnym z zewnątrz stylu, a także nieograniczony dostęp do jeziora, nie mogą się równać do stałego miejsca zamieszkania państwa Kwaśniewskich w wielkim, głośnym mieście.

Zarówno Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy, jak i ich córka Ola, przyjeżdżają na mazurskie ziemie, kiedy tylko mają ku temu możliwość.

se.pl

Gdy spojrzy się na posiadłość z lotu ptaka, od razu widać, że nie mamy do czynienia zwykłym domkiem.

Możliwość spokojnego pływania łodzią lub szaleństwa motorówką po mazurskich jeziorach, niemal każdemu sprawiłaby prawdziwą frajdę! Domek gościnny i kort tenisowy, które wywęszyli fotoreporterzy już jakiś czas temu, z pewnością dodają posiadłości atrakcyjności.

se.pl

Co o tym sądzicie? Czy taka posiadłość to prawdziwe szczęście dla całej rodziny?

O tym się mówi: Wielkie przepowiednie wizjonerki ze Śląska. Jej stygmaty, to dopiero początek cudów, w jakie zwątpiła kuria

Zerknij tutaj: Skandaliczne zachowanie nastolatków na cmentarzu. Trzech nieletnich zatrzymała policja

Nie możesz tego przegapić: Sanepid pilnie poszukuje parafian, którym ksiądz z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 rozdawał komunię świętą