29 lat temu Abby i Brittany Hensel po raz pierwszy urzekły świat swoją wyjątkową historią. Bliźniaczki syjamskie, mogły zostać rozdzielone zaraz po urodzeniu, ale mogło to oznaczać utratę życia. W rezultacie dosłownie razem dorastały. Ale obie mają różne ścieżki, którymi aktywnie podążają w 2020 roku.

Niezwykła historia Abby i Brittany Hensel

Rozmawiały z ciekawskimi fanami o swoim obecnym życiu, zgłębiając tematy romansów, kariery, małżeństwa i budowania własnych rodzin . Przez cały czas pozostają w kontakcie z lekarzami.

Obie mają pasję do edukacji. Jest to jedna z niewielu wspólnych cech osobowości; pomimo tego, że są złączone, bardzo się od siebie różnią. Ale Abby i Brittany Hensel dostały pracę jako nauczycielki w piątej klasie. Każda z nich uczy różnych dziedzin jako różni nauczyciele dla różnych klas. Jednak otrzymały jedną wspólną wypłatę.

YT

Wiele lat w milczeniu znosiły ten wybór. Jednak mając na swoim koncie więcej doświadczenia, postanowiły domagać się oddzielnych pensji za swoją pracę. Cinemaholic donosi, że nie ma jeszcze informacji na temat ostatecznej decyzji szkoły z połowy lipca 2020 r. Przynoszą oddzielne stopnie z matematyki i języka angielskiego na Uniwersytecie Bethel , co zapewnia im wyjątkowe kwalifikacje na poziomie indywidualnym.

Planują założyć własne rodziny i urodzić własne dzieci, a na mediach społecznościowych publikują już znacznie mniej faktów ze swojego obecnego życia, niż kiedyś.

Co sądzicie o życiu sióstr?

O tym się mówi: Ile teraz powinno się dać w kopercie młodej parze? Te kwoty wprost pustoszą kieszenie gości

Zerknij tutaj: Wieczór wyborczy już za nami. Pewien element stroju Agaty Dudy zwrócił uwagę wnikliwych widzów. O co chodzi